• IMG 3500
  • IMG 3336
  • IMG 3449
  • IMG 3440
  • IMG 3418
Jesteś tutaj:Start»Intencje

2431 grud­nia 2023

Niedziela 24 grud­nia IV NIEDZIELA ADWENTU - WIG­ILIA

8.30 + Sabina i Edward Krupa

10.00 + Leoka­dia i Stanisław Kryccy ++ Kawalców

11.30 + Fran­ciszek Don­dal­ski /​33 r./ Piątków i Dondalskich

Poniedzi­ałek 25 grud­nia, NAR­O­DZE­NIE PAŃSKIEUROCZYSTOŚĆ

PASTERKA

w kapl­icy 22.00 + Zdzisław Tytuła ++ Tytułów i Fronców

w koś­ciele 24.00 za parafian

8.30 Dziękczynna w 70 r. urodzin i imienin Jana Koguta z prośbą o Boże błog.

10.00 + Ste­fan Kata, Zbig­niew Murak

11.30 + Zofia /​30 r./ Bolesław /​29 r./ ++ Chojnackich

Wtorek 26 grud­nia, św. Szczepana

8.30 Dziękczynna w 90 r. urodzin Alfredy Dudas z prośbą o Boże błog.

10.00 O Boże błog. opiekę Matki Bożej dla Barabary i Zdzisława Witamborskich

w 57 r. ślubu

11.30 + Tadeusz Piątek /​36 r./ ++ Piątków

15.00 ślubna

Środa 27 grud­nia, św. Jana – bło­gosław­ieństwo wina

9.00

Czwartek 28 grud­nia, św. Młodzianków

17.00 + Krzysztof Kuniczuk

17.30 + Zbig­niew Pąk /​1 r./ syn Paweł z rodziną/

Piątek 29 grudnia

17.00 + Helena Lewandowska /​4 r./

Sob­ota 30 grudnia

17.00 + Józefa Błaziak

Niedziela 31 grud­nia, Świętej Rodziny

8.30 + Edward Niegoda /​1 r./

10.00 + + Kitów, Józe­fczuków, Domińczuków, Rud­nic­kich, Urbańs­kich, Głazów,

Steczuków, Emilię Daniel

11.30 Dziękczynna za min­iony rok


1724 grud­nia 2023

Niedziela 17 grud­nia III NIEDZIELA ADWENTU GAUDETE

8.30 + Józef Jańczuk /​32 r./ ++ Jańczuków

10.00 + Zdzisław Tytuła /​24 r./

11.30 + Bro­nisław Pacuła /​18 r./ Feliksa, Stanisław Kazin ++ z rodziny

Poniedzi­ałek 18 grudnia

Wtorek 19 grudnia

7.00

Środa 20 grud­nia

17.00 + Jan­ina Kończak /​8 mc/

Czwartek 21 grud­nia

8.00 za parafian

Piątek 22 grudnia

16.30 różaniec wypominkowy

17.00 za zmarłych w min­ionym roku i wszys­t­kich zmarłych parafian

Sob­ota 23 grudnia

6.30 RORATY

Za Dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

Niedziela 24 grud­nia IV NIEDZIELA ADWENTU - WIG­ILIA

8.30 + Sabina i Edward Krupa

10.00 + Leoka­dia i Stanisław Kryccy ++ Kawalców

11.30 + Fran­ciszek Don­dal­ski /​33 r./ Piątków i Dondalskich


1017 grud­nia 2023

Niedziela 10 grud­nia II NIEDZIELA ADWENTU

8.30 + Halina, Arka­diusz Szponar ++ Przy­tułów, Kijańczuków i Szponarów

10.00 + Euge­niusz Jur­czuk /​r./ Władysława i Zbig­niew Jur­czuk, Anna Sikora

11.30 + Marek Gruszczyński /​1 r./

Poniedzi­ałek 11 grudnia

7.00 za parafian

Wtorek 12 grudnia

17.00 + Józef, Jad­wiga, Tadeusz, Jad­wiga i Józef ++ Kosików

Środa 13 grud­nia, św. Łucji

17.00 + Marek Gruszczyński /​1 r./ od siostry z rodziną/

Czwartek 14 grud­nia, św. Jana od Krzyża

17.00 + Teresa Bujak Neczaj /​1 r./

Piątek 15 grud­nia, REKOLEKCJE ADWENTOWE

9.00 + Apolo­nia i Michał Bry­tan ++ Bry­tanów, Kraluków, Bubełów, ks. Jacek

11.00 + Marcela i Stanisław Kawalec ++ Kawal­ców i Pożar

17.00 + Eudokia, Ignacy, Adolf, Kaz­imierz, Edward ++ Stad­nic­kich, Anna Kamińska

Sob­ota 16 grud­nia, REKOLEKCJE ADWENTOWE

8.30 SPOWIEDŹ

9.00

10.30 SPOWIEDŹ — kaplica

11.00 + Paulina Cho­miak, Kinga Mazur ++ Cho­mi­aków i Błaszczuków

16.30 SPOWIEDŹ

17.00 + Feliksa Chwała /r./

Niedziela 17 grud­nia III NIEDZIELA ADWENTU GAUDETE

8.30 + Józef Jańczuk /​3 r./ ++ Jańczuków

10.00 + Zdzisław Tytuła /​24 r./

11.30 + Bro­nisław Pacuła /​18 r./ Feliksa, Stanisław Kazin ++ z rodziny


3 10 grud­nia 2023

Niedziela 3 grud­nia I NIEDZIELA ADWENTU

8.30 + Stanisław i Hen­ryka Kowalczyk

10.00 + Genowefa Malec

11.30 + Bro­nisława i Teodor Sochoccy ++ Chrząstków, Grażyna Wojtal

Poniedzi­ałek 4 grudnia

17.00 + Hen­ryk Urbański /​30 dz po pogrzebie/

Wtorek 5 grudnia

7.00 za parafian

Środa 6 grudnia

16.30 + Euge­niusz Grze­gor­czuk /​35 r./

17.00 + Jan Zarychta /​2 mc/

Czwartek 7 grud­nia, św. Ambrożego bpa

17.00 Dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Grup „MARGARETKA

Piątek 8 grud­nia, Niepokalane Poczę­cie NMP

8.30 ++ rodz­iców, brata ++ Dzi­ałakiewiczów, Karpińs­kich, Kocyłów

10.00 + Jan­ina Boczek, Stanisław Pruski

12.0013.00 GODZ­INA ŁASKI

Sob­ota 9 grudnia

6.30 RORATY

Niedziela 10 grud­nia II NIEDZIELA ADWENTU

8.30 + Halina, Arka­diusz Szponar ++ Przy­tułów, Kijańczuków i Szponarów

10.00 + Euge­niusz Jurczuk

11.30 + Marek Gruszczyński /​1 r./