• IMG 3500
  • IMG 3336
  • IMG 3449
  • IMG 3440
  • IMG 3418
Jesteś tutaj:Start»Intencje

INTENCJE MSZY ŚWIĘ­TYCH 28 listopada – 5 grud­nia 2021 r.

Niedziela 28 listopada I NIEDZIELA ADWENTU

8.30 + Tadeusz Bobeło /​29 r./ ++ z rodziny

10.00 + Józef i Władysława Borkowscy

11.30 + Bro­nisława Sochocka, Teodor ++ Sochoc­kich, Chrząstków, Ostapiuków

Poniedzi­ałek 29 listopada,

16.30 + Maria Cybul­ska /​27 greg./

17.00 + Urszula Grzy­wna /​od Kółka Koronkowego/

Wtorek 30 listopada, św. Andrzeja Apostoła

17.00 + Maria Cybul­ska /​28 greg./

Środa 1 grudnia

16.30 + Kaz­imierz Gut /​30 dz po pogrzebie/

17.00 + Maria Cybul­ska /​29 greg./

Czwartek 2 grud­nia I czwartek miesiąca

16.00 Ado­racja Najświęt­szego Sakramentu

17.00 + Maria Cybul­ska /​30 greg./

Piątek 3 grud­nia, św. Fran­ciszka Ksaw­erego, I piątek miesiąca

16.00 Ado­racja Najświęt­szego Sakramentu

16.30 spowiedź

17.00 O Boże błog. dla Kółka Koronkowego i rodzin; + ks. Jacek

17.30 + Stanisław Wierzbicki /​7 r./

Sob­ota 4 grud­nia, I sob­ota miesiąca

6.30 + Urszula Grzy­wna /​od Kółka Koronkowego/

16.15 Różaniec i rozważanie

17.00 Dziękczynna w 32 r. ślubu Anny i Pio­tra Ołówków z prośbą o Boże błog.

Niedziela 5 grud­nia II NIEDZIELA ADWENTU

8.30 + Jacek, Piotr, Genowefa ++ Zawal­s­kich, ks. Jacek

10.00 + Kaz­imierz, Fran­ciszka, Edward

11.30 za parafian

INTENCJE MSZY ŚWIĘ­TYCH 2128 listopada 2021 r.

Niedziela 21 listopada, Jezusa Chrys­tusa, Króla Wszechświata

8.30 + Halina Jur­czuk ++ Jur­czuków i Szajuków

10.00 + Euge­nia Kasperkiewicz /​12 r./ Józef, Klara, Jan ++ Kasperkiewicz

11.30 + Ryszard Chwała /​19 r./ Regina i Józef Chwała

Poniedzi­ałek 22 listopada, św. Cecylii

17.00 + Władysława Tates /​30 dz. po śm./

Wtorek 23 listopada

Środa 24 listopada, św. Andrzeja Dung — Lac

Czwartek 25 listopada

Piątek 26 listopada

16.30 + Maria Cybul­ska /​24 greg./

17.00 + Genowefa Zawal­ska /​30 dz. po pogrzebie/

17.30 + Zyg­munt Ciupa

Sob­ota 27 listopada

16.30 + Kaz­imiera Krupa /​30 dz po śm./

17.00 +Euge­niusz Jaworski /​1 r./

17.30 + Maria Cybul­ska /​25 greg./

Niedziela 28 listopada I NIEDZIELA ADWENTU

8.30 + Tadeusz Bobeło /​29 r./ ++ z rodziny

10.00 + Józef i Władysława Borkowscy

11.30 + Bro­nisława Sochocka, Teodor ++ Sochoc­kich, Chrząstków, Ostapiuków

INTENCJE MSZY ŚWIĘ­TYCH 1421 listopada 2021 r.

Niedziela 14 listopada, XXXIII Niedziela zwykła

8.30 + Danuta Bucior /​7 r./ Genowefa Gabryszewska /​23r./

10.00 + s. Czesława /​2r./ Krzysztof Czerkawski /​9 mc/

11.30 + + Boczków i Ostrows­kich, Władysław Miro­niuk

Poniedzi­ałek 15 listopada

16.30 + Maria Cybul­ska /​13 greg./

17.00 + Ryszard Gier­szon /​10 r./

Wtorek 16 listopada

17.00 + Maria Cybul­ska /​14 greg./

Środa 17 listopada, św. Elż­bi­ety Węgier­skiej, zakonnicy

16.30 + Maria Cybul­ska /​15 greg./

17.00 + Władysława /​im/​i Kaz­imierz Tates

Czwartek 18 listopada, bł. Karoliny Kózkówny, dziewicy

17.00 + Maria Cybul­ska /​16 greg./

Piątek 19 listopada

17.00 + Maria Cybul­ska /​17 greg./

Sob­ota 20 listopada, św. Rafała Kalinowskiego

16.30 + Maria Cybul­ska /​18 greg./

17.00 Wita­m­borski

17.30 + Helena Bubeła ++ z rodziny, ks. Jacek

Niedziela 21 listopada, Jezusa Chrys­tusa, Króla Wszechświata

8.30 + Halina Jur­czuk ++ Jur­czuków i Szajuków

10.00 ++ Kasperkiewicz

11.30 + Ryszard Chwała /​19 r./ Regina i Józef Chwała

INTENCJE MSZY ŚWIĘ­TYCH 714 listopada 2021 r.

Niedziela 7 listopada, XXXII Niedziela zwykła

8.30 + Mar­i­anna Łydz­ińska /​1 r./ ++ Łydz­ińs­kich, Deców, Gruntowskich

i Sobcza­ków

10.00 + Mar­ian, Helena Słyk, Bro­nisława, Agnieszka, Antoni ++ Słyków

11.30 + Maria Cybul­ska /​5 greg./

Poniedzi­ałek 8 listopada

16.15 różaniec wypominkowy

17.00 za pole­conych w wypominkach

17.30 + Maria Cybul­ska /​6 greg./

Wtorek 9 listopada, Rocznica poświęce­nia Bazy­liki Lateraneńskiej

16.30 + Maria Cybul­ska /​7greg./

17.00 + Mar­ian Kamiński /​4 r./ Danuta Mro­zowska /​4 mc/

Środa 10 listopada,św. Leona Wielkiego, papieża

17.00 + Maria Cybul­ska /​8greg./

Czwartek 11 listopada, ś. Marcina z Tours

9.00 w intencji Ojczyzny

9.00 + Maria Cybul­ska /​9 greg./

Piątek 12 listopada, św. Jozafata bp

16.30 + Maria Cybul­ska /​10 greg./

17.00 + Józef Chaińs­dki /​7mc/​

17.30 + Wacław Głaz /​30 dz po śm./

Sob­ota 13 listopada, św. Benedykta, Jana, Mateusza, Iza­aka i Krystyna

16.30 + Maria Cybul­ska /​11 greg./

17.00 + Krzysztof Matyszczuk /​10 mc/

17.30 + Józef Chwała /​1 r./

Niedziela 14 listopada, XXXIII Niedziela zwykła

8.30 + Danuta Bucior /​7 r./ Genowefa Gabryszewska /​23r./

10.00 + s. Czesława

11.30 + + Boczków i Ostrows­kich, Władysław Miro­niuk