• IMG 3500
  • IMG 3336
  • IMG 3449
  • IMG 3440
  • IMG 3418
Jesteś tutaj:Start»Intencje

1522 października 2023

Niedziela 15 października, XXVIII Niedziela zwykła, DZIEŃ PAPIESKI

8.30 + Teresa, Fran­ciszek, Kaz­imierz Don­dalscy, Teresa Bujak

10.00 Dziękczynna w 15 r. ślubu Emilii i Jarosława Witamborskich

11.10 Nabożeństwo różańcowe

11.30 + Wacław Głaz /​2 r/

Poniedzi­ałek 16 października, św. Jad­wigii Śląskiej

16.30 Nabożeństwo różańcowe

17.00 + Maria Duda greg 15

Wtorek 17 października, św. Ignacego Antiocheńskiego

16.30 Nabożeństwo różańcowe

17.00 + Maria Duda greg 16

Środa 18 października, św. Łukasza Ewangelisty

16.00 + Maria Duda greg 17

16.30 Nabożeństwo różańcowe

17.00 + Maria Wysocka /​od Kółka Koronkowego/

Czwartek 19 października

16.00 + Maria Duda greg 18

16.30 Nabożeństwo różańcowe

17.00 Dziękczynna w 38 r. ślubu Kaz­imiery i Leszka Ciupów z prośbą

o Boże błog. i w 10 r. ślubu Bartłomieja i Joanny

Piątek 20 października, św. Jana Kantego

16.00 + Maria Duda greg 19

16.30 Nabożeństwo różańcowe

17.00 + Wiesław Kowal­czyk, Mar­i­anna i Ste­fa­nia Popławska

Sob­ota 21 października

16.00 + Maria Duda greg 20

16.30 Nabożeństwo różańcowe

17.00 + Feliks /​21 r./ Bolesław, Bro­nisława, Zofia ++ Cho­j­nac­kich, Marta i Michał

++ Gra­bińs­kich

Niedziela 22 października, XXIX Niedziela zwykła

8.30 + Maria– Stanisława Kar­cz­marek, Jan­ina, Fran­ciszek ++ Zarychtów i Groblów

10.00 + Mieczysław Malec ++ Bojanows­kich i Dąbrowskich

11.10 Nabożeństwo różańcowe

11.30 + Bolesław Siejko /​36 r./ ++ Siejków i Semeniuków


815 października 2023

Niedziela 8 października, XXVII Niedziela zwykła

8.30 + Zofia Pominkiewicz

10.00 + Marta Kata /​1 r/​Euge­niusz /​16 r./ ++ Katów

11.10 Nabożeństwo różańcowe

11.30 + Wacław Gruszczyński /​4 r/

Poniedzi­ałek 9 października

16.00 + Maria Duda greg 8

16.30 Nabożeństwo różańcowe

17.00 + Leszek Tatys

Wtorek 10 października

16.00 + Maria Duda greg 9

16.30 Nabożeństwo różańcowe

17.00 + Halina i Zbig­niew Domińczuk

Środa 11 października

16.30 Nabożeństwo różańcowe

17.00 + Maria Duda greg 10

Czwartek 12 października

16.00 + Jan­ina Kończak /​6 mc/

16.30 Nabożeństwo różańcowe

17.00 + Maria Duda greg 11

Piątek 13 października, bł. Hon­o­rata Koźmińskiego — DZIEŃ FATIMSKI

16.30 Nabożeństwo różańcowe

17.00 + Maria Duda greg 12

Sob­ota 14 października

16.00 + Maria Duda greg 13

16.30 Nabożeństwo różańcowe

17.00 + Anna Kubów /​29 r./ Władysław

Niedziela 15 października, XXVIII Niedziela zwykła, DZIEŃ PAPIESKI

8.30 + Teresa, Fran­ciszek, Kaz­imierz Dondalscy

10.00 Dziękczynna w 15 r. ślubu Emilii i Jarosława Witamborskich

11.10 Nabożeństwo różańcowe

11.30 + Wacław Głaz /​2 r/


18 października 2023

Niedziela 1 października, XXVI Niedziela zwykła

8.30 + Stanisław Rudzki /​20 r./

10.00 + ks. Stanisław Wawrzyszuk /​24 r./ od mieszkańców

11.15 Nabożeństwo różańcowe

11.30 + Euge­niusz Macioszek ++ Macioszków i Łucyków

Poniedzi­ałek 2 października, świę­tych Aniołów Stróżów

16.00 + Maria Duda greg 1.

16.30 Nabożeństwo różańcowe

17.00 + Zyg­munt Swatowski

Wtorek 3 października

16.30 Nabożeństwo różańcowe

17.00 + Maria Duda greg. 2

Środa 4 października, św. Fran­ciszka z Asyżu

16.00 + Maria Duda greg 3.

16.30 Nabożeństwo różańcowe

17.00 + ks. Stanisław Wawrzyszuk /​24 r./

Czwartek 5 października, św. Faustyny Kowalskiej

16.00 + Maria Duda greg 4.

16.30 Nabożeństwo różańcowe

17.00 + Wacław Gruszczyński /​14 r./ ++ Gruszczyńskich

Piątek 6 października

16.00 + Maria Duda greg 5.

16.30 Nabożeństwo różańcowe

17.00 Koronkowa

Sob­ota 7 października, NMP Różańcowej

16.00 + Maria Duda greg 6.

16.30 Nabożeństwo różańcowe

17.00 Wyna­gradza­jąca Najśw. Sercu Maryi i Boże błog. dla Rodziny Karmelitańskiej

17.30 + Bro­nisław i Bro­nisława Antonow­icz ++ Antonow­iczów, Kupraczów,

Kijańczuków, Kogu­ciuków, Tru­siuków, Sła­womir Kowalczyk

Niedziela 8 października, XXVII Niedziela zwykła

8.30 + Zofia Pominkiewicz

10.00 + Marta Kata /​1 r/

11.10 Nabożeństwo różańcowe

11.30 + Wacław Gruszczyński /​4 r/


24 wrześ­nia – 1 października 2023

Niedziela 24 wrześ­nia, XXV Niedziela zwykła

8.30 + Ste­fan Gut /​2 r./ ++ Gutów

10.00 + Maria i Julian Sokołowscy, Zyg­munt Kędzior

11.30 + Irena Siejko /​16 r./ ++ Siejków i Semeniuków

Poniedzi­ałek 25 września

18.00

Wtorek 26 września

18.00 + Maria Wysocka, Bolesława i Tadeusz Bobeło /​od rodziny Krupów

i Wachników/​

Środa 27 wrześ­nia, św. Win­cen­tego a Paulo

8.00 za parafian

Czwartek 28 wrześ­nia św. Wacława

15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia – ISKRA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

18.00 + Maria Łopuszyńska /​1 r./ od córek Teodozji i Leonardy z rodzinami/

Piątek 29 wrześ­nia, Świę­tych Archan­iołów Michała, Gabriela i Rafała — święto

18.00 Dziękczynna w 80 r. urodzin Zdzisława Wita­m­borskiego z prośbą o Boże błog.

i opiekę Matki Bożej

Sob­ota 30 wrześ­nia, św. Hieronima

17.30 O Boże błog. dla Kacpra Land­mana w 10 r. urodzin

18.00 + Arka­diusz Bogucki /​7 r./ ++ Boguc­kich i Linkowskich

Niedziela 1 października, XXVI Niedziela zwykła

8.30 + Stanisław Rudzki /​20 r./

10.00 + ks. Stanisław Wawrzyszuk /​24 r./ od mieszkańców

11.15 Nabożeństwo różańcowe

11.30 + Euge­niusz Macioszek ++ Macioszków i Łucyków