• kosciol www
  • DSC 0234
  • DSC 0120
  • DSC 0117
  • IMG 3500
  • IMG 3449
Jesteś tutaj:Start»Intencje

30 października – 6 listopada 2022

Niedziela 30 października, XXXI Niedziela zwykła

8.30 + Genowefa Zawal­ska /​1 r./ Jacek /​1 r/​Piotr ++ Zawal­s­kich, Toflów

i Olufów, o potrzebne łaski dla matki i dziecka.

10.00 + Marta Kata /​od Reginy Mistrzak/

11.00 RÓŻANIEC

11.30 + Zbig­niew Gut /​24 r./ Tadeusz /​1 r./

Poniedzi­ałek 31 października

16.30 Różaniec

17.00 + Maria Łopuszyńska /​30 dz po pogrzebie/

Wtorek 1 listopada, WSZYS­T­KICH ŚWIĘ­TYCH Uroczystość

8.30 + Mar­i­anna Łydz­ińska /​2 r./ Łydz­ińs­kich, Deców, Gruntowskich,

Kunows­kich i Sobczuków

10.00 za parafian

Środa 2 listopada WSPOM­NIE­NIE WSZYS­T­KICH WIERNYCH ZMARŁYCH

8.30 + ks. Jacek, ks. Stanisław ++ z Kółek Koronkowych i ich rodzin

16.15 WYPOMINKI

17.00 Za pole­conych w wypominkach

Czwartek 3 listopada

16.15 WYPOMINKI

17.00 Za pole­conych w wypominkach

Piątek 4 listopada, św. Karola Boromeusza, I Piątek

16.30 Spowiedź

17.00 Koronkowa

Sob­ota 5 listopada, I sobota

16.15 Nabożeństwo I soboty

17.00 + Andrzej Kijańczuk /​4 mc/

17.30 + Fran­ciszek Iwko /​30 dz po śm./

Niedziela 6 listopada, XXXII Niedziela zwykła

8.30 + Apolo­nia i Michał Bry­tan, Władysław Kraluk ++ Bobełów, ks. Jacek

10.00 + Mar­ian i Helena Słyk, Agnieszka, Antoni, Bro­nisława ++ Słyków

11.30 + Jan i Fran­ciszek Zarychta, Piotr i Zofia ++ Gro­bel i Zarychta


2330 października 2022

Niedziela 23 października, XXX niedziela zwykła

8.30 + Maria — Stanisława Kar­cz­marek ++ Groblów

10.00 + Stanisław /​18 r./ Zuzanna, Bogusław, Janusz ++ Tatysów,

Karol i Tekla

11.00 RÓŻANIEC

11.30 + Bolesław Siejko /​35 r./ ++ Seme­niuków i Siejków

Poniedzi­ałek 24 października

16.30 Różaniec

17.00 za parafian

Wtorek 25 października

16.30 Różaniec

17.00

Środa 26 października

16.30 Różaniec

17.00 + Leszek Zelent /​30 dz po pogrzebie/

Czwartek 27 października

16.30 Różaniec

17.00

Piątek 28 października, św. Apos­tołów Szy­mona i Judy Tadeusza

16.30 Różaniec

17.00 + Piotr Daniluk /​8 r./

17.30 + Leszek Tatys /​4 r./

Sob­ota 29 października

16.30 Różaniec

17.00 + Tadeusz Piątek ++ Piątków

17.30 Dziękczynna w 37 r . ślubu Kaz­imiery i Leszka Ciupów z prośbą

o Boże błog.

Niedziela 30 października, XXXI Niedziela zwykła

8.30 + Genowefa Zawal­ska /​1 r./ Jacek /​1 r/​Piotr ++ Zawal­s­kich, Toflów

i Olufów

10.00 + Marta Kata /​od Reginy Mistrzak/

11.00 RÓŻANIEC

11.30 + Zbig­niew Gut /​24 r./ Tadeusz /​1 r./


1623 października 2022

Niedziela 16 października, XXIX niedziela zwykła DZIEŃ PAPIESKI

8.30 + Wiesław Kowal­czyk /​30 r./ Mar­i­anna Popławska, Ste­fa­nia Kowalczyk

10.00 ++ Łopuszyńskich

11.00 RÓŻANIEC

11.30 +Władysława /​1 r./ Tatesów, Necza­jów, Tatysów

i Stanisław, Mar­i­anna i Józef Lis

Poniedzi­ałek 17 października, św. Ignacego Anti­ocheńskiego m.

16.30 Różaniec

17.00 O umoc­nie­nie i siły dla Joanny i Bar­tosza po utra­cie córki Łucji

Wtorek 18 października, św. Łukasza Ewan­ge­listy, święto

16.30 Różaniec

17.00 + Alfreda Mirzwa /​2 mc/​od sąsiadów

17.30 Dziękczynna w r. urodzin Sła­womira Buczko z prośbą o Boże błog.

Środa 19 października

16.30 Różaniec

17.00 za parafian

Czwartek 20 października, św. Jana Kantego

16.30 Różaniec

17.00

Piątek 21 października,

16.30 Różaniec

17.00 + Ewa i Alan Kubów /​3 mc/​od Kółek Koronkowych

Sob­ota 22 października, św. Jana Pawła II

16.30 Różaniec

17.00 + Feliks Cho­j­nacki /​20 r./ Bolesław, Bro­nisława i Zofia;

+ Marta i Michał ++Grabińskich

Niedziela 23 października, XXX niedziela zwykła

8.30 + Maria — Stanisława Kar­cz­marek ++ Groblów

10.00 + Stanisław /​18 r./ Zuzanna, Bogusław, Janusz ++ Tatysów,

Karol i Tekla

11.00 RÓŻANIEC

11.30 + Bolesław Siejko /​35 r./ ++ Seme­niuków i Siejków


916 października 2022

Niedziela 9 października, XXVIII niedziela zwykła

8.30 + Zofia i Józef Pominkiewicz

10.00 + Bogu­miła Mazurek /​6 mc/​++ Mazurków, Boruc­kich i Krasunów

11.00 Nabożeństwo różańcowe

11.30 + Zbig­niew Domińczuk, Stanisława i Stanisław, Mar­i­anna i Józef Lis

Poniedzi­ałek 10 października

16.30 Różaniec

17.00 + Stanisław Rudzki /​19 r./

Wtorek 11 października

16.30 Różaniec

17.00 Dziękczynna w 14 r. ślubu Emilii i Jarosława i 40 r. urodzin

Jarosława

Środa 12 października

16.30 Różaniec

17.00 + Wacław Głaz /​1 r./

Czwartek 13 października, bł. Hon­o­rata Koźmińskiego, DZIEŃ FATIM­SKI

16.30 Różaniec

17.00 + Urszula Grzy­wna /​11 mc/

Piątek 14 października

16.30 Różaniec

17.00 W intencji nauczycieli

17.30 + Bro­nisław Antonow­icz /​10 r./ Bro­nisława, Antonow­icz, Kupracz,

Kijańczuk, Kogu­ciuk, Trusiak

Sob­ota 15 października, św. Teresy od Jezusa

16.30 Różaniec

17.00 Dziękczynna w 25 r. ślubu Hen­ryka i Urszuli Kubów z prośbą

o Boże błog.

17.30 + Leszek Kata /​23 r./ Zofia i Józef ++ Katów

Niedziela 16 października, XXIX niedziela zwykła DZIEŃ PAPIESKI

8.30 + Wiesław Kowal­czyk /​30 r./ Mar­i­anna Popławska, Ste­fa­nia Kowalczyk

10.00 Alina Łopuszyńska

11.30 +Władysława /​1 r./ Tatesów, Necza­jów, Tatysów