• kosciol www
  • DSC 0120
  • DSC 0117

1 wrześ¬nia 2024

W tym tygod­niu w liturgii wspom­i­namy: we wtorek św. Grze­gorza Wielkiego papieża, w sobotę bł. Ignacego Kłopo­towskiego kapłana;

1. Jutro 2 wrześ¬nia rozpoczę¬cie nowego roku szkol¬nego. Wszys¬t¬kich, którzy chcą prosić o Boże błog. na nowy rok zapraszamy razem z ks. pro¬boszczem Arturem na mszę świętą, która będzie spra¬wowana w koś¬ciele w Żmudzi o godz. 8.00.

2. W tym tygod­niu I czwartek, piątek i I sob­ota miesiąca. We czwartek ado­racja Najświęt­szego Sakra­mentu od godz. 16.30, w piątek spowiedź od godz. 17.30 /​szczegól­nie zapraszam dzieci z klasy IV/​, a w sobotę nabożeństwo pier­wszej soboty o godz. 8.15 i o godz. 9.00 msza święta wyna­gradza­jąca Niepokalanemu Sercu Maryi.

3. W sobotę i w niedzielę ks. Dziekan Andrzej Sternik zaprasza na Uroczys¬tości Maryjne do Sank¬tu¬ar¬ium Matki Bożej na Górze Chełm-​skiej. Główna msza św. 8 wrześ¬nia o godz. 11.30. Szczegóły pro¬gramu na tabl¬icy ogłoszeń.

4.W niedzielę 8 wrześ¬nia po każdej mszy świętej bło¬gosław¬ieństwo ziarna siewnego.

5. Również w niedzielę 8 wrześ¬nia na mszy św. o godz. 11.30 bło-gosław¬ieństwo przy¬borów szkol¬nych dla najmłod¬szych klas.

6. W przyszłą niedzielę będziemy goś­cili ks. Pawła Wierz­cho­nia, który pracuje na Ukrainie. Będzie głosił słowo Boże, a po mszy św. będzie można wesprzeć jego pracę ofi­arą składaną do puszki.

7. Bóg zapłać za składane ofi¬ary na potrzeby parafii i dzieła koś¬cielne, za dzisiejszą tacę inwest¬y¬cyjną.