• kosciol www
  • DSC 0120
  • DSC 0117

XXI niedziela w ciągu roku 25 sierp­nia 2024

1.W tym tygod­niu w liturgii obchodz­imy: w poniedzi­ałek Uroczys­tość Najśw. Maryi Panny Częs­to­chowskiej, we wtorek św. Moniki, w środę św. Augustyna, a we czwartek Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.

2.O przyszłej niedzieli 1 wrześ­nia wracamy do godzin spra­wowa­nia niedziel­nych mszy świę­tych sprzed wakacji: w koś­ciele o godz. 8.30 i 11.30 a w kapl­icy o godz. 10.00.

3.Dzisiaj ofi­ary do puszki przez­nac­zone na Fun­dusz wspiera­nia nauki chrześ­ci­jańskiej. /​wymi­ana okien w „Biskupiaku”

4.Przyszła niedziela to pier­wsza niedziela miesiąca. Wspier­amy parafię tacą inwestycyjną.

5. W związku z brakiem wody w Puszczy nasi strażacy będą dowozić wodę we wtorek i sobotę od godz. 18.00.

6. Wczo­raj odbył się pogrzeb Haliny Linkiewicz z Dryszc­zowa /​Wieczny odpoczynek…/