• kosciol www
  • DSC 0120
  • DSC 0117

XX niedziela w ciągu roku 18 sierp­nia 2024

1.W tym tygod­niu w liturgii obchodz­imy: we wtorek św. Bernarda, w środę Piusa X, papieża, we czwartek NMP Królowej, a w sobotę uroczys­tość św. Bartłomieja Apostoła.

2.Za tydzień w niedzielę 25 sierp­nia o godz. 13.00 Mszą św. dziękczynną rozpoczy­namy Gminne Dożynki w Żmudzi. W imie­niu P. Wójt serdecznie zapraszam.

3.Dziękuję wszys­tkim za pomoc i udział w naszych uroczys­toś­ci­ach odpus­towych i w cza­sie festynu.

- Pani Wójt za wypoży­cze­nie i ustaw­ie­nie namiotów, stołów, i lodówki,

- PP Agnieszce i Janowi Mołczan za uży­cze­nie lodówki,

- wszys­tkim Pan­iom za upiecze­nie ciasta na kier­masz i zro­bi­e­nie lemoniady,

- wszys­tkim zaan­gażowanym w nasz parafi­alny fes­tyn, byli to: Kaz­imiera Ciupa, Maria Domańczuk, Anna Ołówek, Lila i Jacek Gro­bel, Anna Sulikowska, Maria Kończak, Bogusław Siejko i Pani Mag­dalena, Anna Pas­tuszak oraz Ewa i Włodz­imierz Wasil.

- dziękuję wszys­tkim dar­czyń­com za podarowanie upominków

- dziękuję strażakom za pomoc w przed­dzień odpustu /​Mateusz Kubów, Mateusz Grzy­wna, Kinga Kubów, Mar­cel Ufnal/​i wszys­tkim strażakom za udział we mszy św. i procesji,

- dziękuję służ­bie litur­gicznej ołtarza,

- dziękuję Pan­iom za przy­go­towanie posiłku

- dziękuję Kamilowi Brylewskiemu za wykosze­nie trawy wokół kościoła,

- dziękuję P. Tomas­zowi Białową­sowi za wykosze­nie trawy na cmen­tarzu i boisku.

- wszys­tkim, którzy przy­go­towali buki­ety z każdej wioski

i Wam wszys­tkim za mod­l­itwę i udział w uroczystościach.

4.Jutro o godz. 12.00 odbędzie się pogrzeb śp. Mieczysława Adamow­icza z Wołkowian /​Wieczny odpoczynek…/