XXXII niedziela w ciągu roku 12 listopada 2023

1.W tym tygod­niu w liturgii obchodz­imy: w poniedzi­ałek Świę­tych Benedykta, Jana, Mateusza, Iza­aka i Krystyna – pier­wszych męczen­ników Pol­ski, w piątek św. Elż­bi­ety Węgier­skiej, w sobotę bł. Karoliny Kózkówny.

2.Dziękuję za udział i mod­l­itwę w tegorocznych wypominkach, jak również we wczo­ra­jszym Świę­cie Niepodległości, za wywiesze­nie flag narodowych.

3.13 listopada w poniedzi­ałek obchodz­imy rocznicę poświęce­nia naszego koś­cioła. – 250. Litur­giczne obchody tej uroczys­tości będziemy przeży­wali w przyszłą niedzielę 19 listopada na Uroczys­tej Mszy Świętej o godz. 12.00 spra­wowanej przez naszego Arcy­biskupa Stanisława Budzika

4.Serdecznie zapraszam do udzi­ału w tej uroczys­tości. Przy­go­tu­jmy nasze serca przez słuchanie Bożego słowa, które będzie głosił ks. Mirosław Bielecki z Domu Ogniska Miłości w Kaliszanach Łopocznie. Rozpoczy­namy we czwartek 16 listopada o godz. 17.00.

W piątek i w sobotę spotka­nia będą o godz. 9.00 i 17.00 w koś­ciele, a o godz. 11.00 w kaplicy.

5.Bóg zapłać się za ofi­ary składane na potrzeby naszej parafii i koś­cioła powszech­nego – za tacę inwest­y­cyjną, za dzisiejszą tacę na sem­i­nar­ium i za ofi­ary do puszki na „Pomoc Koś­ciołowi w Potrzebie”.