XIII Niedziela zwykła 2 lipca 2023 r.

1.Gościmy dzisiaj ks. Zdzisława Szostaka, prorek­tora naszego sem­i­nar­ium. Dzięku­jemy za obec­ność i głos­zone słowo Boże.

2.Jutro 3 lipca obchodz­imy święto św. Tomasza Apos­toła, a w archikat­e­drze święto NMP Płaczącej. Uroczysta msza św. z pro­cesją różań­cową o godz. 19.00.

3.W tym tygod­niu I czwartek i I piątek miesiąca. We czwartek ado­racja Pana Jezusa od godz. 17.00, a w piątek spowiedź od godz. 17.30.

4.W piątek wiz­yta u chorych od godz. 9.00.

5.W przyszłą niedzielę po mszy św. z godz. 11.30 zapraszam na spotkanie naszych rad­nych parafialnym.

6.Do 26 lipca można zapisy­wać się na Pieszą Piel­grzymkę na Jasną Górę. Wyjś­cie z Chełma 1 sierp­nia. Można iść całą trasę jak również część drogi. Można też wesprzeć fun­dusz piel­grzymkowy „ Idę z Tobą” zgłasza­jąc swoją intencję, którą poniesie inny pątnik.

7.Przy wejś­ciu do koś­cioła została /​w końcu/​zamon­towana poręcz, a na cmen­tarzu nowa bramka /​od pola/

8.Bóg zapłać za ofi­ary składane na potrzeby parafii, za dzisiejszą tacę inwest­y­cyjną. Ostat­nio złożono bez­imi­en­nie 100 zł.