XII Niedziela zwykła 25 czer¬wca 2023 r.

1.Dzisiaj po mszy św. z godz. 11.30 spotkanie rodz­iców i dzieci, które w przyszłym roku będą chci­ały przys­tąpić do I Komu­nii świętej.

2.We czwartek Uroczys­tość Świę­tych Apos­tołów Pio­tra i Pawła. Msza św. o godz. 18.00, taca na „ Świę­topi­etrze” czyli na potrzeby Stol­icy Apos­tol­skiej. Odpust w Tur­owcu o godz. 12.00.

3.Został opła­cony rachunek za wywóz śmieci z cmen­tarza z dużego kon­tenera. Waga szkła 2,5 tony.

4.Przystępujemy do kole­jnego etapu inwen­taryza­cji cmen­tarza. Kole­jnym etapem prac porząd­kowych będzie przyp­isanie miejsc grze­bal­nych do dys­po­nen­tów. Proszę o zgłaszanie się do kance­larii parafi­al­nej celem złoże­nia odpowied­niej deklaracji dys­po­nenta grobu. Druk deklaracji do pobra­nia na stronie inter­ne­towej Mogily​.pl/​k​l​e​s​z​t​o​w przy wyjś­ciu z koś­cioła lub w kance­larii parafi­al­nej. Wszys­t­kich troszczą­cych się o groby swoich blis­kich spoczy­wa­ją­cych na parafi­al­nym cmen­tarzu proszę o odpowiedzialne potrak­towanie tego zobow­iąza­nia. Opłata roczna na utrzy­manie cmentarza/​głównie wywóz śmieci/​będzie wynosiła 30 zł na rok. /​pierwsza opłata będzie wynosiła 60 zł i obe­jmie okres 2 lat/.

5.Przypominam, że kance­laria parafi­alna jest czynna od wtorku do piątku– pół godziny po wiec­zornej mszy św. Oczy­wiś­cie jest możli­wość umówienia się na inny termin.

6.Rozpoczęliśmy remont części muru od strony połud­niowo — wschod­niej. Jest do wywiezienia trochę gruzu. Chęt­nych proszę o kontakt.

7.Za tydzień pier­wsza niedziela miesiąca, taca inwestycyjna.