XI Niedziela zwykła 18 czer¬wca 2023 r.

1.Msza św. na zakończe­nie roku szkol­nego w tym roku będzie dla wszys­t­kich dzieci w czwartek o godz. 18.00 w Żmudzi. Zapraszamy razem z ks. pro­boszczem Arturem wszys­tkie dzieci, nauczy­cieli i rodz­iców, aby podz­iękować Panu Bogu za ten rok nauki i prosić o bez­pieczne wakacje.

2.W piątek 23 czer­wca obchodz­imy Dzień Ojca. Serdecznie zapraszam wszys­t­kich ojców na mod­l­itwę i bło­gosław­ieństwo na godz. 18.00.

3.W sobotę 24 czer­wca jedziemy na piel­grzymkę Litur­gicznej Służby Ołtarza do Wąwolnicy.

4.W przyszłą niedzielę 25 czer­wca po mszy św. z godz. 11.30 zapraszam rodz­iców i dzieci, które w przyszłym roku będą chci­ały przys­tąpić do I Komu­nii świętej.

5.Ks. Arcy­biskup zaprasza wszys­tkie małżeństwa i rodziny na I Archi­diecez­jalny Dzień Rodzin. Odbędzie się on w niedzielę 25 czer­wca w Wąwol­nicy. Rozpoczę­cie o godz. 12.00 Mszą świętą z odnowie­niem przysięgi małżeńskiej. W pro­gramie świadectwa małżonków, kon­cert zespołu Guadalupe, wspólny posiłek i różne atrakcje dla dzieci. Więcej infor­ma­cji na plaka­cie w gablocie.