Św. Szczepana

26 grud­nia 2022 r.

1.Jutro 27 grud­nia z racji święta św. Jana Apos­toła msza św. o godz. 9.00. Na zakończe­nie mszy św. bło­gosław­ieństwo wina.

2.W sobotę 31 grud­nia ostatni dzień roku kalen­dar­zowego. O godz. 17.00 msza święta dziękczynna, a po niej nabożeństwo z wys­taw­ie­niem Najświęt­szego Sakra­mentu. Przed Bogiem, który jest Panem his­torii i czasu uklękniemy, aby podz­iękować za wszelkie dobro, przeprosić za wszelkie zło i oddać Bogu chwałę.

3.Przyszła niedziela – Nowy Rok – Uroczys­tość Świętej Bożej Rodzicielki.

4.Od nowego roku taca w pier­wsze niedziele miesiąca będzie tacą inwestycyjną.

5.Bóg zapłać za składane ofi­ary na potrzeby parafii. Ostat­nio złożono bez­imi­en­nie 2 x po 100 zł. Bóg zapłać za dzisiejszą tacę na KUL.

6.Dziękuję Mateuszowi Kubów i Mateuszowi Grzy­wnie za pomoc przy budowie szopki oraz Pani Joli Bureć za dekoracje.

7.Dziękuję Markowi Kowal­czukowi i Pawłowi Tates za choinki do deko­racji kościoła.

8.Wizytę dusz­paster­ską rozpocznę 2 sty­cz­nia od Annopola.

9.Prasa katolicka.

10.Błogosławieństwo owsa.