Uroczys­tość Świętej Bożej Rodzicielki

1 sty­cz­nia 2023 r.

1.W piątek 6 sty­cz­nia Uroczys­tość Objaw­ienia Pańskiego czyli Trzech Króli. Msze święte jak w niedziele. Na każdej mszy bło­gosław­ieństwo kredy, kadzidła i wody. Wodę przynosimy we włas­nych naczy­ni­ach. Taca na misje.

2.W tym tygod­niu I czwartek, I piątek i I sob­ota miesiąca. W czwartek msza św. o godz. 18.00 a po niej ado­racja Najświęt­szego Sakra­mentu do godz. 19.30. W I piątek z racji uroczys­tości spowiedź przed mszą świętą. W I sobotę nabożeństwo od 16.15.

3.W sty­czniu nie ma odwiedzin chorych z Komu­nią Świętą.

4.Przyszła niedziela to Niedziela Chrztu Pańskiego, która kończy Okres Nar­o­dzenia Pańskiego. Tego dnia odnow­imy nasze przyrzeczenia chrz­cielne. Proszę przynieść świece.

5.Bóg zapłać za ofi­ary składane na potrzeby parafii. Za dzisiejszą tacę inwest­y­cyjną. Ostat­nio złożono bez­imi­en­nie 200 zł.

6.Na cmen­tarzu zawalił się grób. /​nie podpisany/​Zna­j­duje się on miedzy grobami z nazwiskiem Piszczek. Proszę dys­po­nenta o zabez­piecze­nie tego miejsca.

7.Zaprzysiężenie nowej Parafi­al­nej Rady Dusz­paster­skiej będzie 15 sty­cz­nia na mszy św. z godz. 11.30.

8.Wizyta dusz­paster­ska w tym tygodniu:

•poniedzi­ałek 2 sty­cz­nia od godz. 9.00 Annopol i Syczów

•wtorek 3 sty­cz­nia od. godz. 9.00 Puszcza

•Środa 4 sty­cz­nia od godz. 9.00 Stanisławów

•Czwartek 5 sty­cz­nia od. godz. 9.00 Kazimierówka

•Sob­ota 7 sty­cz­nia od godz. 9.30 Dryszczów

9.We wtorek o godz. 13.30 pogrzeb śp. Edwarda Niegody z Klesz­towa, ul. Leśna /​Wieczny odpoczynek/

Niech Boże bło­gosław­ieństwo prowadzi nas przez cały 2023 rok.