XXIX niedziela w ciągu roku 16 października 2022

1.Obchodzimy dzisiaj XXII Dzień Papieski pod hasłem BLASK PRAWDY. Dzięku­jemy Panu Bogu za dar Ojca świętego Jana Pawła II. Za jego życie, wiarę i świę­tość, za mądrość jego nauki. Możemy włączyć się w dzieło budowy żywego pom­nika w postaci wspar­cia Dzieła Nowego Tysią­cle­cia – ofi­ary na stype­n­dia dla zdol­nej, a niezamożnej młodzieży z małych miejscowości.

2.Przy wyjś­ciu z koś­cioła możemy wylosować obrazek ze słowem św. Jana Pawła II.

3.W przyszła niedzielę na godz. 11.30 zapraszam kandy­datów do bierzmowania.

4.Zbliża się Uroczys­tość Wszys­t­kich Świę­tych i Dnia Zadusznego. To czas szczegól­nej mod­l­itwy za naszych zmarłych.

5.W tym tygod­niu dotrą do wszys­t­kich rodzin w parafii kartki wypominkowe. W listopad­owe dni we wspól­nej mod­l­itwie pole­cać będziemy Bożemu miłosierdziu naszych zmarłych. Proszę o czytelne wypeł­ni­anie kart. Wypełnione kartki można składać od przyszłej niedzieli do przy­go­towanej puszki.

6. Uroczys­tość Wszys­t­kich Świę­tych to również czas więk­szych porząd­ków na cmen­tarzu. Bardzo proszę o zachowanie zasad seg­re­gacji śmieci przy porząd­kach. W tym tygod­niu zostały wywiezione śmieci z cmen­tarza. Dwa kon­tenery plas­tikowych wieńców. /…/

7.Bóg zapłać za składane ofi­ary na potrzeby parafii. Październikową tacę inwest­y­cyjną zbierzemy za tydzień. Mamy już część nagłośnienia. Czekamy na głośniki.

8.W środę obył się pogrzeb śp. Marty Katy ze Stanisła­wowa, a w czwartek śp. Haliny Domińczuk z Roz­toki /​Wieczny odpoczynek…/