XXX niedziela w ciągu roku 23 października 2022

1.Rozpoczynamy ostatni tydzień października. I nieustanna prośba i zaprosze­nie do mod­l­itwy różań­cowej w domach i w koś­ciele /​godz. 16.30./

2.Docierają do nas kartki wypominkowe. Są też wyłożone przy wyjś­ciu z koś­cioła, na których trzeba samemu wpisać datę mod­l­itwy. Proszę o czytelne wypeł­ni­anie kart. Wypełnione kartki można składać do przy­go­towanej puszki.

3. Plan wypominek:

2 listopada /​środa/​: Wołkowiany, Dębowy Las, Kol. Pobołowice

3 listopada /​czwartek/​: Puszcza, Lipinki, Ksaw­erów, Kol. Klesztów, Kazimierówka

7 listopada /​poniedziałek/​: Annopol, Syczów, Stanisławów, Dryszczów

8 listopada /​wtorek/​: Klesztów, Roz­toka, Kol. Roz­toka, Bielin

4.Modlitwę rozpoczy­namy o 16.15 odczy­taniem imion z kart wspominkowych, a następ­nie będzie spra­wowana msza św. w intencji

zmarłych.

5.Ogłoszenie gminne: Osoby zain­tere­sowane pref­er­en­cyjnym zaku­pem węgla prosimy o zgłaszanie zapotrze­bowa­nia do soł­tysów i Urzędu Gminy Żmudź do dn. 24.10.2022 r. do godz. 12.00. Tel. 82. 568 01 82.

6.Bóg zapłać za ofi­ary składane na potrzeby parafii. Za dzisiejszą tacę inwest­y­cyjną. Ostat­nio złożono również bez­imi­en­nie 100 zł.

7.Dzisiaj zbiórka do puszki na Fun­dusz Sol­i­darności Misyjnej.

8.Dziękuję bardzo Panom Krzyszto­fowi i Kamilowi Piszczek za pomoc w mon­tażu tabl­icy ogłoszeniowej na cmentarzu.