Jesteś tutaj:Start»Ogłoszenia»19 niedziela zwykła

Ogłoszenia dusz­paster­skie

8 sierp­nia 2021 r.

1.W piątek 13 sierp­nia Dzień fatim­ski. Różaniec o godz. 16.30 i Msza święta o godz. 17.00.

2.W sobotę o godz. 19.00 Msza święta za zmarłych parafian w przed­dzień odpustu, a po niej pro­cesja na cmen­tarz z mod­l­itwą wypominkową. Kartki wypominkowe wyłożone są na bocznych ołtarzach i przy wyjś­ciu z kościoła.

3.W przyszłą niedzielę Uroczys­tość Wniebowz­ię­cia NMP, nasz parafi­alny Odpust. W tym roku na prośbę Pani Wójt będzie połąc­zony z Gmin­nymi Dożynkami. Msze św. będą odpraw­iane tego dnia o 8.30 i Suma Odpus­towa o godz. 12.00. Uroczys­tości rozpoczniemy od bło­gosław­ieństwa wieńców dożynkowych oraz buki­etów z ziół, zbóż i owoców. Strażaków proszę o udział we Mszy św. i orga­ni­za­cję procesji.

4.Można jeszcze zgłaszać się do upieczenia ciasta na kiermasz.

5.Do naby­cia prasa katolicka.

6.W ostat­nim tygod­niu odbył się pogrzeb Haliny Niegody z Kol. Klesztów /​Wieczny odpoczynek…/

7.Serdecznie wszys­t­kich poz­draw­iam z trasy piel­grzymki na Jasną Górę i z wszys­tkimi pąt­nikami obe­j­muję mod­l­itwą. Niech Pan Bóg wszys­tkim błogosławi.