Jesteś tutaj:Start»Ogłoszenia»Wniebowz­ię­cie NMP

Wniebowz­ię­cie NMP

/​XX Niedziela zwykła/

15 sierp­nia 2021 r.

1.Zapowiedzi przedślubne: Adamek Syl­wester z par. tute­jszej i Natalia Koszelewska z parafii Kamień zap. I.

2.W przyszłą niedzielę, dla przy­pom­nienia taca inwestycyjna.

3.Do naby­cia prasa katolicka.

4.W ostat­nim tygod­niu odbył się pogrzeb Pawła Jaku­bika z Syczowa/​Wieczny odpoczynek…/

5.Bogu niech będą dzięki za dar dzisiejszego dnia, za tę Uroczys­tość ku czci Matki Bożej Wniebowz­iętej, za tę mod­l­itwę wdz­ięczności za zbier­ane z pól plony.

6.Dziękuję wszys­tkim, którzy przy­czynili się do zor­ga­ni­zowa­nia dzisiejszego dnia: na ręce Pani Wójt składam podz­iękowanie za koor­dy­nację dzi­ałań porząd­kowo - logisty­cznych, dziękuję służ­bie litur­gicznej i strażakom za oprawę litur­giczną, wszys­tkim, którzy natrudzili się i wykon­ali piękne wieńce dożynkowe, dziękuję Pan­iom za upiecze­nie ciast na dzisiejszy kier­masz, na który serdecznie zapraszam po zakończe­niu mszy świętej. Dziękuję Prze­wod­niczącemu Rady Gminy Panu Krzyszto­fowi Gawriołkowi, wszys­tkim rad­nym i soł­tysom za obec­ność i wspólną mod­l­itwę. Serdecznie dziękuję prze­wod­niczącemu naszej Liturgii, ks. Mar­ius­zowi Krukowi z Chełma, który bezpośred­nio z Jas­nej Góry z pieszej piel­grzymki do nas przy­był, dziękuję za mod­l­itwę i słowo. Dziękuję za obec­ność wszys­tkim księżom z naszego dekanatu i wszys­tkim goś­ciom. I Wam drodzy parafi­anie, Wam mieszkańcy naszej gminy, którzy tworzymy tę lokalną społeczność i wszys­tkim goś­ciom, za to, że jesteś­cie i pielęgnu­je­cie te nasze tradycje.

7.Wszystkim życzę dobrego świę­towa­nia i spoko­jnego tygodnia.