Jesteś tutaj:Start»Ogłoszenia»XX niedziela zwykła

Ogłoszenia dusz­paster­skie

XX niedziela zwykła

16 sierp­nia 2020 r.

1. Serdecznie dziękuję za piękne przeży­cie Uroczys­tości Odpus­towych i Jubileuszowych. Dziękuję wszys­tkim, którzy włączyli się w przy­go­towa­nia i pomoc na różnych odcinkach. Dziękuję radzie parafi­al­nej za przy­go­towanie pow­i­ta­nia i Liturgii, na ręce komen­danta Mateusza wszys­tkim strażakom, dziękuję Pan­iom czuwa­ją­cym nad kiermaszem/../ pan­iom przy­go­towu­ją­cym poczęstunek/…/. Dziękuję Panom za pomoc w kosze­niu trawy. Byli to Tomasz Bubeła, Piotr Domińczuk wraz z synem Krzysiem, Pan Luc­jan. Dziękuję Panu Jack­owi Seredzie i Mirosła­wowi Kosteck­iemu za prace porząd­kowe na pod­wórku. Pani Joli Bureć wraz z mężem za troskę o deko­rację koś­cioła. Pani Ewie za sprzą­tanie i czyste obrusy. Wszys­tkim, którzy w jakikol­wiek sposób służyli pomocą. A wszys­tkim za obec­ność i modlitwę.

2. Bóg zapłać za wszys­tkie złożone ofi­ary na tacę czy jako cegiełki na kier­maszu książek.

3.Dzisiaj ofi­ary składane do puszki przez­nac­zone na pomoc mieszkań­com Bejrutu po tragedii jak się tam wydarzyła.

4. Zapowiedzi: Kon¬rad Mateusz Biela z par. Klesztów i Ewelina Soroczyńska z par.

Doro¬husk — zapowiedź II.

5. Za tydzień w niedzielę Dożynki Gminne w Żmudzi. Msza św. i poświęce­nie wianków o godz. 12.30.

6. Zachę­cam do sięg­nię­cia po prasę katolicką.

7. Wszys­tkim życzę dobrej niedzieli i dobrego tygodnia.

INTENCJE MSZY ŚWIĘ­TYCH 1623 sierp­nia 2020 r.

Niedziela 16 sierp­nia, 20 niedziela zwykła

8.30 + Maria-​Stanisława Kar­cz­marek ++ Groblów