Jesteś tutaj:Start»Ogłoszenia»18 niedziela zwykła

2 sierp­nia 2020 r.

1. Dzisiaj po mszy św. z godz. 11.30 spotkanie z radą parafialną.

2. Dzisiaj również bło­gosław­ieństwo kierow­ców i pojazdów z racji wspom­nienia św. Krzysztofa. Ofi­ary zbier­ane do puszki przez­nac­zone będą na zakup środ­ków trans­portu dla misjonarzy.

3. W tym tygod­niu I czwartek i I piątek miesiąca. Ado­racja Najświęt­szego Sakra­mentu w I piątek od godz. 17.00. Również możli­wość spowiedzi. W piątek od godz. 9:00 będę odwiedzał chorych.

4. Rozpoczy­namy sier­pień. Miesiąc pełen ważnych dat dla naszej Ojczyzny. Szczegól­nie 100 rocznica bitwy warsza­wskiej. To również miesiąc, w którym jesteśmy zaproszeni do pod­ję­cia daru trzeź­wości w intencji o trzeź­wość narodu.

5. W czwartek Święto Przemie­nienia Pańskiego. Msze św. o 8:30 w koś­ciele i o 10:00 w kaplicy.

6. W przyszłą niedzielę będziemy przeży­wać naw­iedze­nie Ikony Matki Bożej Chełm­skiej. O 8.20 będzie pow­i­tanie (proszę o wcześniejsze przy­by­cie). Matka Boża będzie goś­ciła u nas przez cały dzień. Zachę­cam do oso­bis­tej mod­l­itwy w godz­i­nach popołud­niowych. Naw­iedze­nie zakończymy mod­l­itwą różań­cową o godz. 20:15 i Apelem Jasnogórskim. Słowo Boże będzie głosił ks. Dziekan Andrzej Sternik. Będzie też możli­wość złoże­nia intencji, które będziemy odczy­ty­wać pod­czas różańca.

7. Została odnowiona mon­strancja z kapl­icy i 2 kielichy. W odnowie­niu są jeszcze mały kielich, naczynie do udziela­nia komu­nii św. pod dwiema posta­ci­ami i vas­cu­lum (naczynko do obmy­cia rąk po komunii).

8. Zachę­cam do sięg­nię­cia po prasę katolicką.

9. Bóg zapłać za ofi­ary składane na tacę czy indy­wid­u­al­nie na rzecz parafii.

10. Wszys­tkim życzę dobrej niedzieli, spoko­jnego tygod­nia i dobrej pogody na czas żniw.

INTENCJE MSZY ŚWIĘ­TYCH 29 sierp­nia 2020 r.

Niedziela 2 sierp­nia, 18 niedziela zwykła

8.30 + Czesław Wołczuk /​20 r./ ++ Wołczuków, Sobczuków, Krawczuków

i Woj­talów 10.00 + Bro­nisława, Antoni, Woj­ciech ++ Teterów, Paulina Cho­miak, Kinga

Mazur, Anton­ina Mazur 11.30 Dziękczynna w 18 r. urodzin Karoliny z prośbą o Boże błog. i dary