• kosciol www
  • DSC 0117
Jesteś tutaj:Start»Ogłoszenia»Ogłoszenia parafi­alne

XXIX niedziela w ciągu roku 20 października 2024

1.W tym tygod­niu w liturgii obchodz­imy: we wtorek św. Jana Pawła II.

2. Na ołtarzach bocznych są wyłożone karty, na których wyp­iszemy imiona naszych blis­kich zmarłych, aby pole­cać ich w mod­l­itwie wypominkowej. Wypominki można składać do przy­go­towanej puszki od przyszłej niedzieli.

3.Zapowiedzi przedślubne: Szy­mon Borkowski z Dryszc­zowa i Monika Buta z Hru­bies­zowa zapowiedź II.

4.Bóg zapłać się za ofi­ary składane na potrzeby naszej parafii i cele ogól­nokoś­cielne, za dzisiejszą tacę na misje.

5.W zakrys­tii są do naby­cia kalen­darze Maryjne na 2025 r.

6.Jeżeli nic się nie wydarzy /​np. deszcz/​to porządek mszy św. na Wszys­t­kich Świę­tych i Dzień Zaduszny będzie następu­jący: 1go listopada we Wszys­t­kich Świę­tych msza św. w koś­ciele o godz. 8.30 i o 11.00 na cmen­tarzu. Po mszy św. pro­cesja po cmen­tarzu z mod­l­itwą za zmarłych. 2 go listopada Dzień Zaduszny msze święte w koś­ciele o godz. 8.30, 11.00 /​po niej pro­cesja na cmentarz/​i o godz. 17.00.

Więcej w tej kat­e­gorii: « Ogłoszenia parafi­alne