• kosciol www
  • DSC 0117
Jesteś tutaj:Start»Ogłoszenia»Ogłoszenia parafi­alne

XXVIII niedziela w ciągu roku 13 października 2024

1.W tym tygod­niu w liturgii obchodz­imy: we wtorek św. Teresy od Jezusa, w środę św. Jad­wigi Śląskiej, tego dnia przy­pada również 46 rocznica wyboru Karola Woj­tyły na papieża, we czwartek św. Ignacego Anti­ocheńskiego, w piątek święto św. Łukasza Ewangelisty.

2.Trwa październik, miesiąc mod­l­itwy różań­cowej. Zapraszam do udzi­ału w nabożeńst­wie różań­cowym od poniedzi­ałku do soboty o godz. 16.30, a w niedziele o godz. 11.00.

3.Przeżywamy XXIV Dzień Papieski pod hasłem – J” Ewan­gelia cier­pi­enia i starości”. Przy wyjś­ciu z koś­cioła można złożyć do puszki ofi­arę na fun­dusz Dzieło Nowego Tysią­cle­cia - wspier­a­jący zdolną młodzież z niezamożnych rodzin.

4.Bóg zapłać się za ofi­ary składane na potrzeby naszej parafii. Ostat­nio złożono 2 bez­imi­en­nie ofi­ary w wysokości 200 i 300 zł.

5.Powoli przy­go­towu­jemy się do Uroczys­tości Wszys­t­kich Świę­tych i Dnia Zadusznego. Będziemy porząd­kowali mogiły naszych blis­kich. Dziękuję tym, którzy porząd­kują również groby opuszc­zone. Przy porząd­kach proszę o właś­ciwą seg­re­gację śmieci.

6.Przeżywany czas to dobra okazja do uzu­pełnienia deklaracji dys­po­nenta grobu oraz wniesienia opłaty na utrzy­manie cmentarza.

7.Na bocznych ołtarzach są wyłożone karty, na których wyp­iszemy imiona naszych blis­kich zmarłych, aby pole­cać ich w mod­l­itwie wypominkowej.

8.Zapowiedzi przedślubne: Szy­mon Borkowski z Dryszc­zowa i Monika Buta z Hru­bies­zowa zap. I

9.Wczoraj odbył się pogrzeb śp. Alfredy Dudas z Puszczy /​Wieczny odpoczynek../

Więcej w tej kat­e­gorii: « Ogłoszenia dusz­paster­skie