• kosciol www
  • DSC 0117

XVIII Niedziela zwykła

4 sierp­nia 2024 r.

W tym tygod­niu w liturgii obchodz­imy: we wtorek święto Przemie­nienia Pańskiego, w czwartek św. Dominika– wspom­nie­nie, w piątek święto św. Teresy od Krzyża, patronki Europy, w sobotę święto św. Wawrzyńca.

1. Msza święta za zmarłych przed Odpustem będzie za tydzień w niedzielę 11 sierp­nia o godz. 17.00 na cmen­tarzu. Będzie poprzed-​zona mod¬l¬itwą wypominkową od godz. 16.00.

2. Bóg zapłać za ofi­ary składane na potrzeby parafii na tacę czy indy­wid­u­al­nie, za dzisiejszą tacę inwestycyjną.

3. Dziękuję za zgłoszenia na upiecze­nie ciast oraz zgłoszenia do pomocy przy fes­tynie parafialnym.

4. W środę odbył się pogrzeb śp. Genowefy Matysiak z Dryszc­zowa, a w sobotę śp. Fran­ciszka Don­dal­skiego z Klesz­towa. /​Wieczny odpoczynek…/