• kosciol www
  • DSC 0234
  • DSC 0120
  • DSC 0117

WNIEBOW­STĄPI­E­NIE PAŃSKIE 12 maja 2024 r.

1.W tym tygod­niu w liturgii wspom­i­namy: we wtorek św. Macieja, apos­toła, we czwartek św. Andrzeja Boboli, patrona Polski

2.Dzisiaj w naszej parafii 10 dzieci przys­tąpiło do I Komu­nii Świętej. Oga­r­ni­amy wdz­ięczną mod­l­itwą dzieci, rodz­iców i życzymy pięknej przy­jaźni z Panem Jezusem przez całe życie.

3.Od jutra Biały Tydzień. Dzieci z rodzi­cami przy­chodzą do koś­cioła, aby podz­iękować Panu Bogu za dar Eucharystii.

4.Również jutro 13 maja rozpoczy­namy nasze nabożeństwa fatim­skie. Różaniec fatim­ski o godz. 16.50, następ­nie nabożeństwo majowe i nowenna przed Uroczys­toś­cią Zesła­nia Ducha Świętego.

5.Rozpoczęliśmy ostatni tydzień okresu wielka­noc­nego. Przez nowennę przy­go­towu­jemy się do Dnia Pięćdziesiąt­nicy – Zesła­nia Ducha Świętego. Nowennę odmaw­iamy codzi­en­nie po nabożeńst­wie majowym.

6.W przyszłą niedzielę Uroczys­tość Zesła­nia Ducha Świętego, która kończy okres wielkanocny.

7.Przypominam i zachę­cam do sko­rzys­ta­nia z sakra­mentu pokuty i pojed­na­nia – tym którzy tego jeszcze nie uczynili - by wypełnić obow­iązek spowiedzi i komu­nii św. wielkanocnej.

8.Zapowiedzi przedślubne: Paweł Słup­ski i Katarzyna Gruszczyńska zapowiedź I; Zbig­niew Grzeszkiewicz i Natalia Szynkaruk zapowiedź I.

9.Dziękuję rodz­i­com dzieci I komu­ni­jnych za porządki w koś­ciele i wokół kościoła.

10.Bóg zapłać za ofi­ary składane na potrzeby parafii, za ostat­nią tacę inwest­y­cyjną i ofi­arę bez­imi­enną w wysokości 100 zł.

11. Poświęce­nie pól:

Poniedzi­ałek 13 maja – 19.00 Roz­toka, 19.45 Kol. Roztoka

Wtorek 14 maja – 19.00 Bielin, 19.45 Ksawerów

Środa 15 maja – 19.00 Puszcza, 19.45 Klesztów Kol.

Czwartek 16 maja – 19.15 Syczów

Piątek 17 maja – 19.15 Klesztów