XXX niedziela w ciągu roku 29 października 2023

1.W tym tygod­niu w liturgii obchodz­imy: w środę Uroczys­tość Wszys­t­kich Świę­tych, we czwartek Wspom­nie­nie Wszys­t­kich Wiernych Zmarłych – Dzień Zaduszny, w piątek św. Karola Boromeusza

2.Od dzisiaj można składać kartki wypominkowe do przy­go­towanej puszki. Mod­l­itwę wypominkową rozpoczniemy od przyszłego poniedzi­ałku 6 listopada.

3.W środę Uroczys­tość Wszys­t­kich Świę­tych. Msze św. o godz. 8.30 i 11.00 w koś­ciele. Po mszy św. z godz. 11.00 rozpocznie się pro­cesja z mod­l­itwą za zmarłych. I stacja przy koś­ciele a pozostałe na cmentarzu.

4.2 listopada Wspom­nie­nie Wszys­t­kich Wiernych Zmarłych. Mod­limy się za dusze w czyśćcu cier­piące. Spieszymy z darem mod­l­itwy, Komu­nii świętej i zyski­wanych Odpustów. Od 1 do 8 listopada, każdy kto przyjmie Komu­nię świętą, naw­iedzi cmen­tarz, pomodli się w intenc­jach, które wyz­nacza Ojciec Święty i za zmarłych może zyskać odpust zupełny. Msze św. tego dnia o godz. 8.30 i 17.00. Po mszy św. z godz. 8.30 pro­cesja żałobna na cmentarzu.

5.W tym tygod­niu I czwartek, I piątek i I sob­ota miesiąca. W I czwartek ado­racja od godz. 16.00, w I piątek spowiedź od 16.30, a w sobotę początek nabożeństwa o godz. 16.15.

6.W piątek wiz­yta u chorych od godz. 9.00.

7.Zapowiedzi przedślubne: Paweł Daniluk i Patrycja Ewelina Prus z Kaz­imierówki zapowiedź II.

8.Bóg zapłać się za ofi­ary składane na potrzeby naszej parafii. Ostat­nio złożono bez­imi­en­nie 200 zł. Za tydzień taca inwestycyjna.

9.W piątek odbył się pogrzeb śp. Ireny Kudrej ze Stanisła­wowa /​Wieczny odpoczynek…/