XXVII niedziela w ciągu roku 8 października 2023

1.W tym tygod­niu w liturgii obchodz­imy: w piątek wspom­nie­nie bł. Hon­o­rata Koźmińskiego

2.Trwa październik miesiąc mod­l­itwy różań­cowej. Zapraszam do udzi­ału w nabożeńst­wie różań­cowym od poniedzi­ałku do soboty o godz. 16.30.

3.Dzisiaj na godz. 19.00 do Bazy­liki na Górze Chełm­skiej zaprasza ks. Dziekan, gdzie rozpocznie się mod­l­itwa różań­cowa z pro­cesją uli­cami miasta – z nie­sioną ikoną Matki Bożej Chełmskiej.

4.Za tydzień będziemy przeży­wali XXII Dzień Papieski pod hasłem — Jan Paweł II Cywiliza­cja Życia. Ofi­ary zbier­ane do puszki będą przez­nac­zone na fun­dusz Dzieło Nowego Tysią­cle­cia - wspier­a­jący zdolną młodzież z niezamożnych rodzin.

5.Bóg zapłać się za ofi­ary składane na potrzeby naszej parafii, za ostat­nią tacę inwest­y­cyjną. Dziękuję też za 2 bez­imi­enne ofi­ary i za dzisiejsze ofi­ary przez­nac­zone na misje.

6.Dziękuję Mateuszowi Kubów, Tomas­zowi Grzy­wnie, Tomas­zowi Chaińskiemu i Prze­mysła­wowi Boguck­iemu za pomoc w trans­porcie i skład­owa­niu opału na ogrze­wanie koś­cioła i ple­bani, a Panu Leszkowi Ciupie za uży­cze­nie powierzchni mag­a­zynowej i podnośnik.

7.Jutro o godz. 10.00 odbędzie się pogrzeb śp. Anny Bag­niuk z Ksawerowa, a we wtorek o godz. 10.00 pogrzeb zmarłego Jana Zarychty z Roz­toki /​Wieczny odpoczynek/