XXVI niedziela w ciągu roku 1 października 2023

1.W tym tygod­niu w liturgii obchodz­imy: w poniedzi­ałek Świę­tych Aniołów Stróżów, w środę św. Fran­ciszka z Asyżu, we czwartek św. Faustyny Kowal­skiej, w sobotę NMP Różańcowej

2.Dziękuję wszys­tkim, którzy wzięli udział w mod­l­itwie do Bożego Miłosierdzia w naszych miejscowościach

3.Rozpoczynamy dzisiaj październik, miesiąc mod­l­itwy różań­cowej. Zachę­cam do tej mod­l­itwy czy indy­wid­u­al­nie czy w naszych rodz­i­nach. W koś­ciele nabożeństwo różań­cowe w dni powszed­nie o godz. 16.30, a w niedziele o 11.10.

4.Chełmskie Cen­trum Ewan­ge­liza­cji zaprasza na szkołę bib­li­jną, która odbędzie się przy Parafii Nar­o­dzenia NMP w Chełmie. To okazja, aby bardziej poz­nać Pismo Święte oraz zaję­cia będą nauczyć się nim posługi­wać. Zaję­cia będą raz w miesiącu. Zapisy i infor­ma­cje na stronie www​.chce​.info. Pier­wsze spotkanie 8 października o godz. 19.00 w Sali różań­cowej na Górze Chełmskiej.

5.W tym tygod­niu I czwartek, I piątek i I sob­ota miesiąca. W I piątek spowiedź od godz. 16.30 .

6.W piątek od godz. 9. 00 odwiedziny chorych z Komu­nią Świętą.

7.Bóg zapłać za ofi­ary składane na potrzeby naszej parafii, za dzisiejszą tacę inwest­y­cyjną, za bez­imi­enną ofi­arę 100 zł. Za tydzień ofi­ary zebrane na tacę przez­nac­zone na misje.