XXII niedziela w ciągu roku 3 wrześ­nia 2023

1.Jutro w poniedzi­ałek 4 wrześ­nia rozpoczę­cie nowego roku szkol­nego. Wszys­t­kich, którzy chcą prosić o Boże błog. na nowy rok zapraszamy razem z ks. pro­boszczem Arturem na mszę świętą, która będzie spra­wowana w koś­ciele w Żmudzi o godz. 8.00.

2.We czwartek i piątek ks. Dziekan Andrzej Sternik zaprasza na Uroczys­tości Maryjne do Sank­tu­ar­ium Matki Bożej na Górze Chełm­skiej. Główna msza św. 8 wrześ­nia o godz. 11.30. Szczegóły pro­gramu na tabl­icy ogłoszeń.

3.W czwartek 8 wrześ­nia Święto Nar­o­dzenia Matki Bożej. Msza św. o godz. 18.00. Na zakończe­nie bło­gosław­ieństwo ziarna siewnego.

4.W przyszłą niedzielę 10 wrześ­nia na mszy św. o godz. 11.30 bło­gosław­ieństwo przy­borów szkol­nych dla najmłod­szych klas, a po mszy św. zapraszam na spotkanie dzieci i rodz­iców przed I Komu­nią świętą.

5.Bóg zapłać za składane ofi­ary na tacę na potrzeby parafii i dzieła koś­cielne, za dzisiejszą tacę inwest­y­cyjną. Ostat­nio złożono również bez­imi­en­nie 100 zł. Bóg zapłać.