XXI niedziela w ciągu roku 27 sierp­nia 2023

1.Komunikat arcy­biskupa.

2.W tym tygod­niu w liturgii obchodz­imy: w poniedzi­ałek św. Augustyna biskupa i dok­tora Koś­cioła, we wtorek Męczeństwo św. Jana Chrzciciela.

3.W tym tygod­niu I piątek i I sob­ota miesiąca. Okazja do odnowienia ducha w sakra­men­cie pokuty i pojed­na­nia. Szczegól­nie zapraszam dzieci z klasy IV do rozpoczę­cia I piątków, jak i wszys­tkie dzieci, aby rozpocząć nowy rok szkolny w łasce uświę­ca­jącej. Spowiedź w piątek od godz. 17.15.

4.W sobotę wznaw­iamy po wakac­jach nabożeństwo I sobót miesiąca. Zapraszam do włączenia się w to nabożeństwo./…/ Początek o godz. 17.15.

5.Msza św. na rozpoczę­cie nowego roku szkol­nego będzie w koś­ciele w Żmudzi w poniedzi­ałek 4 wrześ­nia o godz. 8.00./…/

6.W piątek wiz­yta u chorych od godz. 9.00.

7.W piątek 1 wrześ­nia rocznica wybuchu II wojny świa­towej. Mod­l­itwą oga­r­ni­amy wszys­tkie ofi­ary i tych, którzy bronili naszej Ojczyzny.

8.Dzisiaj ofi­ary do puszki przez­nac­zone na Fun­dusz wspiera­nia nauki chrześcijańskiej.

9.Przyszła niedziela to pier­wsza niedziela miesiąca. Wspier­amy parafię tacą inwest­y­cyjną. Będziemy również goś­cili ks. prof. Krzysztofa Grze­si­aka. Będzie głosił słowo, które dotknie również his­torii naszego koś­cioła w 250 rocznicę jego konsekracji.