XXXIII niedziela zwykła

13listopada 2022 r.

1.Za tydzień 20 listopada będziemy obchodzili ostat­nią niedzielę w roku litur­gicznym Uroczys­tość Chrys­tusa Króla Wszechświata. Tego dnia z naszego koś­cioła będzie prowad­zona trans­misja telewiz­yjna mszy świętej o godz. 10.00 przez TVP 3 Lublin. W związku z tym będzie zmi­ana w godz­i­nach spra­wowa­nia mszy świętych.

8.00 w kaplicy

10.00 w koś­ciele — transmisja

12.00 w kościele

2.Również w niedzielę 20 listopada odbędą się II Chełm­skie obchody Świa­towego Dnia Młodzieży w parafii św. Rodziny w Chełmie. Początek o godz. 17.00. Grupa młodzieży wybiera się i z naszej parafii.

3.Został uporząd­kowany cmen­tarz po Uroczys­tości Wszys­t­kich Świę­tych. Zostały wywiezione śmiecie. Czekamy na fak­turę. Nad­chodzi czas wyrzu­ca­nia chryzan­tem. Proszę, aby nie wyrzu­cać całości do uschłych kwiatów ale części plas­tikowe jak don­iczka i folia trafiły do kon­tenera – klatki na plastiki.

4.Bóg zapłać za składane ofi­ary na potrzeby parafii, za dzisiejszą tacę na sem­i­nar­ium i puszkę na pomoc Koś­ciołowi w potrze­bie. Za tydzień zbierzemy listopad­ową tacę inwestycyjną.