19 niedziela w ciągu roku 7 sierp­nia 2022

1.Przypominam i zachę­cam do pod­ję­cia absty­nencji od napo­jów alko­holowych w sierp­niu /​nawet na kilka czy kilka­naś­cie dni/​. Wypełnione deklaracje składamy do przy­go­towanej w przed­sionku koś­cioła puszki. Do puszki składamy i deklaracje absty­nencji i wypominki.

2.W sobotę 13 dzień miesiąca. Różaniec Fatim­ski o 16.30.

3.W przyszłą niedzielę mod­limy się za naszych blis­kich zmarłych w przed­dzień odpustu parafi­al­nego. O godz. 11.00 rozpoczniemy mod­l­itwę wypominkową, następ­nie o godz. 11.30 Msza święta za zmarłych parafian, a po niej pro­cesja na cmentarz.

4.Przypominam i proszę, aby w przyszłą niedzielę przynieść kwiaty do deko­racji na Odpust. Każda miejs­cowość będzie miała przy­go­towany wazon, do którego wkładamy przynie­sione kwiecie.

5.Przyjmuję zgłoszenia do upieczenia ciasta na nasz kiermasz.

6.Przed Odpustem robiąc porządki na cmen­tarzu proszę o właś­ciwą seg­re­gację śmieci. Są postaw­ione nowe tablice infor­ma­cyjne i nakle­jki na kon­tener­ach. Proszę czy­tać ze zrozu­mie­niem i zas­tosować się do podanych infor­ma­cji. /​porządki na cmen­tarzu, kosze­nie trawy, piątek godz.8.00???/.

7.Strażaków proszę o pomoc przed Odpustem w sobotę na godz. 18.30. /​ustawienie ławek itp./

8. Bóg zapłać za składane ofi­ary na potrzeby parafii. Za tydzień zbierzemy sierp­niową tacę inwestycyjną.