VI NIEDZIELA WIELKA­NOCNA 22 maja 2022 r.

1.Dzisiaj w naszej parafii 5 dziew­czynek przys­tąpiło do I Komu­nii Świętej. Oga­r­ni­amy mod­l­itwą dzieci, rodz­iców i życzymy pięknej przy­jaźni z Panem Jezusem przez całe życie.

2.Od jutra Biały Tydzień. W środę piel­grzy­mu­jemy do Matki Boże Chełmskiej.

3.W czwartek 26 maja Dzień Matki. Zapraszam wszys­tkie mamy na mszę świętą w waszej intencji na godz. 18.00.

4.W piątek rozpoczy­namy Nowennę przed Uroczys­toś­cią Zesła­nia Ducha Świętego. Nowenna będzie bezpośred­nio po nabożeńst­wie majowym.

5.W przyszłą niedzielę Uroczys­tość Wniebow­stąpi­enia Pana Jezusa.

6.Dziękuję wszys­tkim, którzy uczest­niczyli we wspól­nej mod­l­itwie pod­czas poświęce­nia pól.

7.Bóg zapłać za wszys­tkie ofi­ary składane na potrzeby parafii na tacę czy indy­wid­u­al­nie. Majowa taca na inwest­y­cje za tydzień 29 maja.

8.Zapowiedzi przedślubne: Damian Król z parafii Stary Zamość i Katarzyna Kiczyńska z par. tute­jszej zapowiedź II.

9.Dziękuję rodz­i­com dzieci I komu­ni­jnych za porządki w koś­ciele i wokół.

10.Dziękuję Panu Tomas­zowi Białową­sowi za dokończe­nie koszenia trawy na cmentarzu.

11.Nie udała się próba koszenia trawy na cmen­tarzu w sobotę z powodu deszczu. Zapraszam na sobotę 28 maja na godz. 9.00.

12.Prasa katolicka

Niech Boże bło­gosław­ieństwo umocni nas w przeży­ciu kole­jnego tygodnia.