II NIEDZIELA WIELKANOCNA

czyli Miłosierdzia Bożego

24 kwiet­nia 2022 r.

1.Dzisiaj przeży­wamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 wys­taw­ie­nie Najświęt­szego Sakra­mentu, mod­l­itwa Koronką do Bożego Miłosierdzia i zaw­ierze­nie naszej parafii i całego świata Bożemu Miłosierdziu. Zachę­cam również do mod­l­itwy Koronką w naszych domach.

2.Dzisiaj Święto patronalne Car­i­tas i rozpoczę­cie Tygod­nia miłosierdzia. Ofi­ary zbier­ane do puszki przez­nac­zone na fun­dusz Caritas.

3.W sobotę 30 kwiet­nia w koś­ciele o godz. 15.00 odbędzie się spotkanie Kółek Koronkowych z s. Mari­ettą ze Zgro­madzenia Sióstr Jezusa Miłosiernego. Serdecznie zapraszam wszys­t­kich członków wspól­noty, jak również tych wszys­t­kich którzy chcieliby dołączyć do tego dzieła.

4.Bóg zapłać za wszys­tkie złożone ofi­ary składane na potrzeby parafii na tacę czy indy­wid­u­al­nie. Ostat­nio złożono bez­imi­en­nie 2 x po 100 zł oraz Stanisława Gut 100 zł.

5.Dziękuję Pani Wójt za przekazanie ławek, które stoją przed kościołem.

6.Zapowiedzi przedślubne: Katarzyna Buczek z par. Klesztów i Kon­rad Fel­czyński z par. Łyszkow­ice — zap I.

7.Do naby­cia prasa katolicka.

Życzę dobrej niedzieli i spoko­jnego tygodnia.