XXXIV niedziela zwykła

JEZUSA CHRYS­TUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

21 listopada 2021 r.

1.Przeżywamy dzisiaj ostat­nią niedzielę roku koś­ciel­nego - Jezusa Chrys­tusa Króla Wszechświata. Ten dzień uświadamia nam, że Jezus Chrys­tus jest Panem całego wszechświata i całego stworzenia. A za tydzień początek nowego roku litur­gicznego. Rozpoczniemy go Adwentem.

2.Już dziś można zaopa­trzyć się w ZDRAPKĘ ADWEN­TOWĄ, która może być pomocą w przy­go­towa­niu na Boże Narodzenie.

3.Za tydzień będzie można nabyć świece Wig­ili­jnego Dzieła Pomocy Dzieciom – na stół wigilijny.

4.Na piątek planowany jest mon­taż nowych drzwi do zakrys­tii. Proszę o mod­l­itwę o dobrą pogodę.

5.Bóg zapłać za ofi­ary złożone dzisiaj na nasze sem­i­nar­ium duchowne. Dzisiaj też puszka na pomoc migrantom. Za tydzień zbierzemy tacę inwestycyjną.

6.Od poniedzi­ałku do czwartku nie będzie czynna kance­laria parafi­alna. Sprawy pilne załatwia ks. Darek ze Żmudzi.

7.Zachęcam do sięg­nię­cia po prasę katolicką.

8.W piątek odbył się pogrzeb Urszuli Grzywny./ Wieczny odpoczynek racz jej dać Panie…/

9.Wszystkim życzę dobrej niedzieli i spoko­jnego tygodnia.