XXX niedziela zwykła

24 października 2021 r.

1.Rozpoczynamy ostatni tydzień października. Zapraszam na nabożeństwa różań­cowe na godz. 16.30. W tym tygod­niu mod­limy się :

- w poniedzi­ałek o zgodę i pokój w rodzinach

- we wtorek za naduży­wa­ją­cych alko­holu – o trzeźwość

- w środę za żyją­cych bez ślubu

- we czwartek za tych, którzy dawno nie spowiadali się

- w piątek o powoła­nia do służby Bożej

- w sobotę za trwa­jący synod

2.Za tydzień Uroczys­tość Wszys­t­kich Świę­tych. Porządek nabożeństw zaplanowany jest następująco:

1 listopada – Uroczys­tość Wszys­t­kich Świę­tych. Msze święte

o godz. 8.30 i 10.00. Po mszy świętej z godz. 10.00 pro­cesja na cmentarz.

2 listopada, Wspom­nie­nie Wszys­t­kich Wiernych Zmarłych, Dzień Zaduszny. Msze Święte o godz. 8.30 i 10.00. Po mszy świętej z godz. 10.00 pro­cesja na cmentarz.

3.Wypominki:

- w środę 3 listopada: Wołkowiany, Dębowy Las, Kol. Pobołowice,

- w czwartek 4 listopada: Puszcza, Lipinki, Ksaw­erów, Kol. Klesztów, Kazimierówka,

- w sobotę 6 listopada/​w kaplicy/​: Annopol, Syczów, Stanisławów, Dryszczów,

- w poniedzi­ałek 8 listopada: Klesztów, Roz­toka, Kol. Roz­toka, Bielin.

Różaniec wypominkowy rozpoczy­namy o godz. 16.15, a o godz. 17.00 Msza Święta za pole­conych w wypominkach.

4.Zapraszam każdego dnia wiec­zorem, do sko­rzys­ta­nia ze spowiedzi, aby móc ofi­arować swoim bliskim piękny prezent w postaci Komu­nii św. i zyskanego odpustu zupełnego. Najpiękniejsze kwiaty i znicze nie zastąpią tego daru.

5.Przy porząd­kowa­niu na cmen­tarzu pamię­ta­jmy też o tych mogiłach, które są zapom­ni­ane i nikt z blis­kich już nie przychodzi.

6.Zachęcam do sięg­nię­cia po prasę katolicką.

7.W poniedzi­ałek o godz. 13.00 pogrzeb śp. Władysławy Tates z Roz­toki, a we wtorek o godz. 11.00 śp. Genowefy Zawal­skiej pochodzącej z Wołkowian. Pomódlmy się za nie o życie wieczne z Bogiem.

Wszys­tkim życzę dobrej niedzieli i spoko­jnego tygodnia.