Jesteś tutaj:Start»Ogłoszenia»Ogłoszenia

XXVIII Niedziela zwykła

10 października 2021 r.

1.Zapraszam wszys­t­kich na nabożeństwa różań­cowe w dni powszed­nie o 16.30, a w niedziele o godz. 11.00. W mod­l­itwie różań­cowej w tym tygod­niu pole­camy mieszkańców:

w poniedzi­ałek Kol. Klesztów

we wtorek Klesztowa

w środę Roztoki

w czwartek Kol. Roztoka

w piątek Bielina

w sobotę Puszczy

2.Przeżywamy XXI Dzień Papieski. Można złożyć ofi­arę do puszki na stype­n­dia dla uzdol­nionej młodzieży.

3.W środę ostatni Dzień Fatim­ski w tym roku. Różaniec w ramach nabożeństwa różańcowego.

4.W czwartek Dzień Edukacji. Mod­l­itwą oga­r­ni­amy wszys­t­kich nauczy­cieli i wychowaw­ców. Tego dnia o godz. 17.00 będzie odpraw­iona msza święta w intencji wszys­t­kich nauczy­cieli z naszej parafii. Serdecznie zapraszam

5.W ostat­nim tygod­niu została wywieziona część śmieci z cmen­tarza. Dziękuję Panu Leszkowi Ciupie za uży­cze­nie ład­owarki i pracę przy załadunku . Bardzo proszę przy robi­e­niu porząd­ków na grobach o seg­re­gację śmieci. Dziękuję również Panom Adamowi Tatysowi i Krzyszto­fowi Piszczkowi za prace przy cię­ciu drzewa..

6.W najbliższych dni­ach do naszych domów dotrze karta wypominkowa, na której wyp­iszemy imiona naszych blis­kich zmarłych, aby pole­cać ich Bożemu miłosierdziu. W tym roku wypominki będą w następu­ją­cym porządku:

- w środę 3 listopada: Wołkowiany, Dębowy Las, Kol. Pobołowice,

- w czwartek 4 listopada: Puszcza, Lipinki, Ksawerów,

Kol. Klesztów, Kazimierówka,

- w sobotę 6 listopada/​w kaplicy/​: Annopol, Syczów, Stanisławów,

Dryszczów,

- w poniedzi­ałek 8 listopada: Klesztów, Roz­toka, Kol. Roztoka,

Bielin.

7.W przyszłą niedzielę taca na misje.

8.Do naby­cia prasa katolicka.