XXIII Niedziela zwykła 5 wrześ­nia 2021 r.

1.W środę 8 wrześ­nia Święto Nar­o­dzenia Najświęt­szej Maryi Panny. Uroczys­tości Odpus­towe na Górce Chełm­skiej. Główna Msza św. o godz. 11.30. Ksiądz Dziekan serdecznie zaprasza na Uroczys­tości. W naszej parafii Msza św. o godz. 18.00 z bło­gosław­ieńst­wem ziarna siewnego i nasion.

2.Dzisiaj w całej Polsce jest obchod­zony Dzień Sol­i­darności z Afgańczykami. Mod­limy się o pokój w Afgan­istanie i są zbier­ane ofi­ary do puszki na potrzebną pomoc.

3.Podobnie jak w roku ubiegłym 28 wrześ­nia o godz. 15.00 włączymy się w dzieło „ISKARA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA” czyli w mod­l­itwę Koronką do Bożego Miłosierdzia na uli­cach, pla­cach miast i wsi, aby prosić Boga o miłosierdzie dla nas i całego świata. Chętne osoby, które poprowadzą mod­l­itwę zapraszam do zakrystii.

4.Do naby­cia prasa katolicka. W zakrys­tii są do naby­cia kalen­darze Maryjne na przyszły rok.

5.Życzę Wszys­tkim dobrej niedzieli i spoko­jnego tygodnia.