XXII Niedziela zwykła

29 sierp­nia 2021 r.

1.W środę 1 wrześ­nia przeży­wamy 82 rocznicę wybuchu II wojny świa­towej. Pamię­tamy w mod­l­itwie o wszys­t­kich ofi­arach tej wojny.

2.Tego dnia rozpoczy­namy również nowy rok szkolny. Msza św. dla wszys­t­kich dzieci z bło­gosław­ieńst­wem na nowy rok szkolny i bło­gosław­ieńst­wem przy­borów szkol­nych dla najmłod­szych w przyszłą niedzielę 5 wrześ­nia o godz. 11.30.

3.W tym tygod­niu I czwartek, piątek i I sob­ota miesiąca. W I czwartek ado­racja Pana Jezusa od godz. 17.00. W piątek ado­racja i spowiedź od godz. 17.00. Szczegól­nie zapraszam dzieci, które w tym roku przys­tąpiły do I Komu­nii świętej. Nabożeństwo I soboty rozpoczniemy o 16.45.

4.Wizyta u chorych w I piątek od godz. 9.00.

5. Bóg zapłać za wszys­tkie ofi­ary składane na tacę oraz indywidualnie.

6.Za tydzień w niedzielę 5 wrześ­nia po mszy św. z godz. 11.30 zapraszam rodz­iców i dzieci, które chcą przy­go­tować się do I Komu­nii św. w przyszłym roku.

7.Do naby­cia prasa katolicka. W zakrys­tii są do naby­cia kalen­darze Maryjne na przyszły rok.

8.Życzę Wszys­tkim dobrej niedzieli i spoko­jnego tygodnia.