• kosciol www
  • DSC 0234
  • DSC 0120
  • DSC 0117

XII Niedziela zwykła 23 czer¬wca 2024 r.

1.W tym tygod­niu w liturgii obchodz­imy: w poniedzi­ałek - Nar­o­dze­nie św. Jana Chrz­ci­ciela, uroczys­tość, w piątek św. Ireneusza, wspom., a w sobotę Uroczys­tość św. Apos­tołów Pio­tra i Pawła. Taca na „ Świę­topi­etrze”. Odpust w Tur­owcu o godz. 12.00

2.Dzisiaj obchodz­imy Dzień Ojca. Wspier­a­jmy mod­l­itwą naszych ojców w odkry­wa­niu swego powołania.

3.Zakończył się czas „ Zapy­ta­nia ofer­towego” p.n.: Prace kon­ser­wa­torskie w koś­ciele Wniebowz­ię­cia NMP w Klesz­towie. Wpłynęły 2 oferty. Komisja wybrała – Kom­plek­sową Kon­serwację Zabytków z Rzeszowa.

4.Trwają zapisy na Pieszą Piel­grzymkę na Jasną Górę. /​różne wari­anty piel­grzy­mowa­nia – Idę ile mogę/​. Można też wesprzeć Fun­dusz Idę z Tobą /​podanie intencji/.

5.Centrum Dusz­pasterstwa Młodzieży zaprasza na spotkanie młodych Archi­diecezji Lubel­skiej w dni­ach 2125 sierpnia/…/ Szczegóły na stronie http://​smal​.lublin​.pl. Fold­ery przy wyjś­ciu z kościoła.

6.Od przyszłej niedzieli 30 czer­wca oraz w lipcu i sierp­niu zmi­ana godzin spra­wowa­nia mszy świę­tych w niedziele:

- w kapl­icy msza święta niedzielna w sobotę o godz. 19.00

- w koś­ciele msze święte o godz. 9.00 i 12.00.

7.Za tydzień pier­wsza niedziela miesiąca, taca inwestycyjna.

8.W środę odbył się pogrzeb + Józefa Deca z Klesz­towa, ul. Leśna. /​Wieczny odpoczynek…/