4 Niedziela Wielkiego Postu

LAETARE

10 marca 2024 r.

1.Przy wyjś­ciu z koś­cioła można nabyć baranka paschal­nego na wspar­cie CAR­I­TAS oraz świecę paschalną na stół wielkanocny.

2.Za tydzień będzie można nabyć palmy. A za 2 tygod­nie będą babki wielka­nocne /​w zakrys­tii zapisy/.

3.Można przynosić stare palmy, które zostaną spalone w Wig­ilię Paschalną. Składamy je do pudełka w przed­sionku kościoła.

4.Tak jak w roku poprzed­nim w Wielką Sobotę, aby Pan Jezus nie pozostawał sam w Gro­bie Pańskim będzie można zapisać się na ado­rację w godz­i­nach od 9.30 do 15.30. Zmi­ana w czuwa­niu co 30 minut. Zapisy w zakrystii.

5.Wizyta u chorych ze spowiedzią i Komu­nią św. wielka­nocną będzie w Wielki Wtorek 26 marca od godz. 9.00. Proszę o zgłaszanie takich osób.

6.Jak co roku z nas­taniem wiosny zro­bimy porządki przy koś­ciele i na cmen­tarzu. Zapraszam w sobotę 16 marca na godz. 12.30. Na cmen­tarzu porządki robią mieszkańcy: Ksawerowa, Kaz­imierówki i Lip­inek, a przy koś­ciele mieszkańcy Klesz­towa. Proszę o zabranie ze sobą grabek, mioteł, płacht i taczek.

7.Duszpasterz Nauczy­cieli zaprasza na Drogę Krzyżową dla nauczy­cieli 16 marca 2024 r. na godz. 15.00 po lesie Borek/​przed wjaz­dem do Chełma/​Wyjś­cie z koś­cioła pw. Miłosierdzia Bożego, ul. ks. Berezeck­iego 1.