4 Niedziela zwykła

28 sty­cz­nia 2024

1.W piątek 2 lutego przeży­wać będziemy Święto Ofi­arowa­nia Pańskiego – Matki Bożej Grom­nicznej. Msze św. o godz. 8.30 w koś­ciele o godz. 10.00 w kapl­icy i 17.00 w koś­ciele. Pod­czas każdej mszy poświęce­nie grom­nic. Taca z tego dnia przez­nac­zona na zakony kontemplacyjne.

2.W tym tygod­niu I czwartek, I piątek i I sob­ota miesiąca. Ado­racja Najświęt­szego Sakra­mentu w czwartek od godz. 16.00 W piątek spowiedź od 16.30. W sobotę Nabożeństwo I soboty miesiąca /​różanie i rozważanie od godz. 16.15.

3.W sobotę wiz­yta u starszych i chorych z Komu­nią Świętą od godz. 9.00.

4.W sobotę z racji wspom­nienia św. Błażeja — patrona chorób gardła, bło­gosław­ieństwo spec­jal­nymi świecami naszych gardeł o godz. 17.00.

5.Zakończyliśmy wiz­ytę dusz­paster­ską. Bóg zapłać za otwarte drzwi, za wspólną mod­l­itwę i za złożone ofi­ary. Dziękuję wszys­tkim, którzy uży­czyli środ­ków trans­portu i troszczyli się abym nie ustał w drodze.

6.Dzisiaj przeży­wamy Świa­towy Dzień Osób chorych na trąd. Z tej racji zbier­ane są do puszki ofi­ary na pomoc ludziom cier­pią­cym na tę chorobę.

7.Za tydzień lutowa taca inwestycyjna.

8.Za tydzień w niedzielę 4 lutego – jak wcześniej ogłasza­łem – w godz. 9.0016 będzie można zostać potenc­jal­nym Dawcą krwiotwór­czych komórek macierzystych. Dawcą może zostać każdy ogól­nie zdrowy człowiek pomiędzy 18 a 55 rok­iem życia. Jak wygląda rejes­tracja? 1. Krótki wywiad medy­czny, 2. Wypełnie­nie for­mu­la­rza, 3. Pobranie wymazu z wewnętrznej strony policzka.

1.Urząd Gminy Żmudź, ul. Kasz­tanowa 22

2.Świetlica w Klesz­towie, ul. Koś­cielna 12

3.Środowiskowy Dom Samopo­mocy w Wołkowianach

4.Środowiskowy Dom Samopo­mocy w Wólce Leszcza­ńskiej /​będzie również kier­masz ciast/

9.We czwartek odbył się pogrzeb śp. Stanisława Roma­niuka z Roz­toki /​Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie/

Z Bożym bło­gosław­ieńst­wem przeżyjmy kole­jny tydzień naszego życia.