Jesteś tutaj:Start»Ogłoszenia»16.03.2014II Niedziela Wielkiego Postu

16.03.2014II Niedziela Wielkiego Postu

1. Kończymy dzisiaj nasze rekolekcje wielkopostne-​Rekolekcje Ewangelizacyjne.Dziękuję ks. Sławkowi Jargiełło i grupie ewan­ge­liza­cyjnej za ten żywy przekaz Słowa Bożego i świadectwa swo­jej wiary.

2. Do soboty będzie u nas Krzyż z relik­wiami Drzewa Krzyża Św. Codzi­en­nie będziemy spo­tykali się na ado­racji od godziny 17.00.
Zapraszam mieszkańców na konkretne dni
Poniedzi­ałek– Puszcza,Lipinki. Ksawerów.Kazimierówka
Wtorek– Bielin, Roz­toka, Kol.Roztoka, Kol.Klesztów
Czwartek– Dryszczów, Stanisławów,Syczów,Annopol
Piątek-Klesztów,Kalinówka, Wołkowiany,Dębowy Las,Kol.Pobołowice

3. W środę wypada Uroczys­tość Św. Józefa patrona naszej świą­tyni. Przeży­wać będziemy odpust parafi­alny. Uroczystą Sumę odprawi Ks. Kan. Major Krzysztof Gromek. Proszę o obsługę pro­cesji OSP z naszej parafii.

4. W sobotę pożeg­namy Krzyż Św. Zapraszam na Mszę św. o godzinie 16.00, którą odprawi Ks. Biskup. Po Mszy przekażemy Krzyż parafii Kamień.

5. Do sakra­mentu małżeństwa przy­go­towują się Mar­cel Łukasz Haj­duk kaw. z Bielin par. tut. I Mag­dalena Lech panna z Rzes­zowa par. Św. Wawrzyńca. Zapowiedź druga.

6. Jest do naby­cia prasa katolicka.