II NIEDZIELA WIELKA­NOCNA czyli Miłosierdzia Bożego 16 kwiet­nia 2023 r.

1.Dzisiaj przeży­wamy Niedzielę Miłosierdzia Bożego. O godz. 15.00 wys­taw­ie­nie Najświęt­szego Sakra­mentu, mod­l­itwa Koronką do Bożego Miłosierdzia i zaw­ierze­nie naszej parafii i całego świata Bożemu Miłosierdziu. Zachę­cam również do mod­l­itwy Koronką w naszych domach.

2.Dzisiaj Święto patronalne Car­i­tas i rozpoczę­cie Tygod­nia miłosierdzia. Ofi­ary zbier­ane do puszki przez­nac­zone na fun­dusz Caritas.

3.Spotkanie dla wszys­t­kich kandy­datów do bierz­mowa­nia w piątek 21 kwiet­nia o godz. 18.30.

4.Do naby­cia prasa katolicka.

5.W przyszłym tygod­niu będziemy goś­cili w naszej parafii Zespół Guadalupe. Razem z nimi będziemy przeży­wać Eucharys­tię o godz. 11.30, a po mszy św. pół­godzinne uwiel­bi­e­nie Pana Jezusa. /​Wspól­nota „Guadalupe” pow­stała w 2013r. w Lublinie, jako owoc Spotkań Guadalu­pi­ańs­kich sku­pi­onych wokół Matki Bożej z Guadalupe, patronki życia. Misją wspól­noty jest uwiel­bi­e­nie Boga razem z Maryją oraz krzewie­nie kultu Matki Bożej z Guadalupe. W 2016 roku pow­stała również Wspól­nota Rodzin Guadalu­pi­ańs­kich. W skład wspól­not wchodzą dzieci, młodzież i dorośli/​. Serdecznie zapraszam do wspól­nej modlitwy.

6.W min­ionym tygod­niu odbyły się pogrzeby Janiny Krakiewicz i Adama Grzeszkiewicza /​Wieczny odpoczynek…/

Życzę dobrej niedzieli i spoko­jnego tygodnia.