1 Niedziela Wielkiego Postu

26 lutego 2023 r.

1.Zapraszam na nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poś­cie: Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.30, a Gorzkie Żale w niedziele o godz. 11.10.

2.Przez cały Wielki Post można składać jał­mużnę do worka przy kra­cie w myśl słów Ewan­gelii – niech nie wie twoja lewa ręka co czyni prawa.

3.W tym tygod­niu I czwartek, I piątek i I sob­ota miesiąca. W czwartek od godz. 16.00 Ado­racja Najśw. Sakra­mentu, w piątek o 16.30 spowiedź, o 17.00 msza św. i Droga Krzyżowa. W sobotę nabożeństwo od godz. 16.15.

4.W piątek od 9.00 wiz­yta u chorych.

5.1 marca przeży­wamy w naszej Ojczyźnie Dzień Żołnierzy Niezłom­nych. Pamię­ta­jmy tego dnia o tych wszys­t­kich, którzy odd­ali życie za wol­ność naszego kraju. Módlmy się też za naszą Ojczyznę.

6.Bóg zapłać za ofi­ary składane na potrzeby parafii.

7.Ostatnio wiał silny wiatr i na cmen­tarzu uczynił wiele nieporządku/​porozrzu­cane kwiaty, pobite szkło/​Bardzo proszę o zro­bi­e­nie porządku przy grobach, szczegól­nie ze szkłem, gdyż chcielibyśmy wywieźć kon­tener ze szkłem.

8.Zachęcam do czy­ta­nia prasy katolickiej.

Niech Pan Bóg bło­gosławi nas na owocne przeży­wanie Wielkiego Postu.