4 Niedziela zwykła

29 sty­cz­nia 2023 r.

1.Komunikat Arcy­biskupa.

2.We czwartek 2 lutego przeży­wać będziemy Święto Ofi­arowa­nia Pańskiego – Matki Bożej Grom­nicznej. Msze św. o godz. 8.30 w koś­ciele i o godz. 10.00 w kapl­icy. Pod­czas każdej mszy poświęce­nie grom­nic. Taca z tego dnia przez­nac­zona na zakony kontemplacyjne.

3.W tym tygod­niu I czwartek, I piątek i I sob­ota miesiąca. Ado­racja Najświęt­szego Sakra­mentu w te dni od godz. 16.30. W piątek spowiedź od 16.30. W sobotę Nabożeństwo I soboty miesiąca /​różaniec i rozważanie od godz. 16.15.

4.W piątek wiz­yta u starszych i chorych z Komu­nią Świętą od godz. 9.00.

5.W piątek z racji wspom­nienia św. Błażeja — patrona chorób gardła, bło­gosław­ieństwo spec­jal­nymi świecami naszych gardeł o godz. 17.00, a w niedzielę z racji wspom­nienia św. Agaty poświęce­nie chleba i soli.

6.W piątek o godz. 18.15 spotkanie dla kandy­datów do bierz­mowa­nia – grupa I.

7.Zakończyliśmy wiz­ytę dusz­paster­ską. Bóg zapłać za otwarte drzwi, za wspólną mod­l­itwę i za złożone ofi­ary. Dziękuję wszys­tkim, którzy uży­czyli środ­ków trans­portu i troszczyli się abym nie ustał w drodze.

8.Prasa katolicka.

9.Dzisiaj przeży­wamy Świa­towy Dzień Osób chorych na trąd. Z tej racji zbier­ane są do puszki ofi­ary na pomoc ludziom cier­pią­cym na tę chorobę.

10​.Za tydzień lutowa taca inwestycyjna.

Z Bożym bło­gosław­ieńst­wem przeżyjmy kole­jny tydzień naszego życia.