XXIII niedziela w ciągu roku 4 wrześ­nia 2022

1.Jutro w Sank­tu­ar­ium Matki Bożej Chełm­skiej będzie goś­ciła TV Trwam i Radio Maryja. Początek spotka­nia o godz. 16.30. Cały pro­gram na plaka­cie na tabl­icy ogłoszeń.

2.W środę i czwartek ks. Dziekan Andrzej Sternik zaprasza na Uroczys­tości Maryjne do Sank­tu­ar­ium Matki Bożej Chełm­skiej. Główna msza św. 8 wrześ­nia o godz. 11.30. Szczegóły pro­gramu na tabl­icy ogłoszeń.

3.W czwartek 8 wrześ­nia Święto Nar­o­dzenia Matki Bożej. Msza św. o godz. 18.00. Na zakończe­nie bło­gosław­ieństwo ziarna siewnego.

4.W przyszłą niedzielę po mszy św. z godz. 11.30 zapraszam na spotkanie dzieci i rodz­iców przed I Komu­nią świętą.

5. Przy­pom­i­nam o akcji strażaków: STRAŻAKÓW WSPIER­A­JMY ELEK­TRO­SPRZĘT ODD­A­JMY. Zbiórka elek­trośmieci od 5 do 30 wrześ­nia przy rem­izie strażackiej.

6.Do naby­cia prasa katolicka. Niedziela 10 zł.

7.Apel Policji.

8.Serdecznie dzięku­jemy za niemal dwulet­nią posługę organ­isty P. Mateuszowi Facowi. Życzymy Bożego bło­gosław­ieństwa opieki Matki Bożej i światła Ducha Świętego w rozez­nawa­niu życiowego powołania.