XVII niedziela zwykła

24 LIPCA 2022 r.

1.Dzisiaj bło­gosław­ieństwo kierow­ców i pojazdów mechan­icznych z racji wspom­nienia św. Krzysztofa. Ofi­ary składane przy poświęce­niu przez­nac­zone na MIVA POL­SKA - orga­ni­za­cję, która wspiera mis­jonarzy w zakupie środ­ków transportu.

2. Dzisiaj również można wesprzeć ofi­arą do puszki Monikę z okolic Hru­bies­zowa, chorą na polineu­ropatię. Środki są potrzebne na jej dal­szą rehabilitację.

3. Zaprosze­nie do kibi­cow­a­nia pod­czas wyś­cigu Tour de Pologne w dniu 31 lipca /.…/

4. Bóg zapłać za składane ofi­ary na potrzeby parafii.

5. Dziękuję Kamilowi Brylewskiemu za kosze­nie trawy na cmen­tarzu, a Jack­owi Mał­da­chowskiemu za uży­cze­nie koparki do prac na cmentarzu.

6. Zapowiedzi przedślubne: Piotr Prze­bierowski z par. tute­jszej i Alek­san­dra Wronka z parafii Rud­nik Szlachecki zap. I.

7. Za tydzień spotkanie Rady Parafi­al­nej po mszy św. z godz. 11.30.

8. W czwartek odbył się pogrzeb Ewy i Alana Kubów. Dziękuję za dar obec­ności, mod­l­itwy i złożone ofi­ary. Pomódlmy się o radość nieba dla zmarłych. /​Wieczny odpoczynek…/