UROCZYS­TOŚĆ ZESŁA­NIA DUCHA ŚWIĘTEGO 5 czer­wca 2022 r.

1. Przeży­wamy dzisiaj Uroczys­tość Zesła­nia Ducha Świętego, Dzień Pięćdziesiąt­nicy, która kończy czas wielkanocny.

2. Jutro święto Najświęt­szej Maryi Panny Matki Koś­cioła. Msza święta o godz. 8.30. Na Odpust do Brzeźna zaprasza ks. Marek na godz. 11.00.

3. Wójt Gminy Żmudź i Gminne Cen­trum Kul­tury w Żmudzi zaprasza dzisiaj na Jar­mark Akty­wności Kobiet i Dzień Dziecka. Rozpoczę­cie o godz. 14.oo. Przewidziano wiele atrakcji. Szczegóły na plakacie.

4. W sobotę 11 czer­wca w Żmudzi odbędzie się VIII zlot moto­cyk­lowy. O godz. 10.00 zostanie odpraw­iona msza święta w intencji moto­cyk­listów, następ­nie będzie parada moto­cykli i posiłek. Zapraszamy wszys­t­kich moto­cyk­listów oraz wszys­t­kich zainteresowanych.

4a. W przyszłą niedzielę na mszy świętej o godz. 11.30 kandy­daci do przyję­cia sakra­mentu bierz­mowa­nia złożą deklaracje.

5. Powoli przy­go­towu­jemy się do Uroczys­tości Bożego Ciała. O przy­go­towanie ołtarzy w tym roku proszę :

I Syczów /​na Oktawę Annopol

II Klesztów

III Lipinki i Kazimierówka

IV Kol. Klesztów i Puszcza

- Strażaków proszę o obsługę pro¬cesji.

- Zapraszam również dziew¬czynki do sypa¬nia kwiatków.

6. Bóg zapłać za składane ofi­ary na potrzeby parafii.

7. Zachę­cam do czy­ta­nia prasy katolickiej.

Wszys­tkim życzę rados­nego świę­towa­nia, spoko­jnej niedzieli i dobrego tygodnia.