1 Niedziela Wielkiego Postu

6 marca 2022 r.

1.Zapraszam na nabożeństwa pasyjne w Wielkim Poś­cie: Droga Krzyżowa w piątki o godz. 17.30, a w niedziele o godz. 11.10 Gorzkie Żale.

2.Trwajmy w naszej mod­l­itwie 1 Zdrowaś Maryjo i w codzi­en­nym dobrym uczynku. Można jeszcze dołączyć do wielko­post­nej grupy modlitewnej

3.Bóg zapłać za ofi­ary złożone na potrzeby parafii.

4.W przyszłą niedzielę na godz. 11.30 zapraszam młodzież z klasy VII i VIII, która chci­ałaby przy­go­tować się i przyjąć Ducha Świętego w sakra­men­cie bierz­mowa­nia. Na spotkanie zapraszam młodzież wraz z rodzi­cami. Zapraszam też wszys­t­kich starszych, którzy również chcieliby przys­tąpić do sakra­mentu bierzmowania.

5.Zachęcam do czy­ta­nia prasy katolickiej.

6.W czwartek o godz. 14.00 odbędzie pogrzeb śp. Czesławy Gontar­czyk zd. Skrzypa. /​pochodząca z Kalinówki/.

Niech Pan Bóg bło­gosławi nas na owocne przeży­wanie Wielkiego Postu.