7 Niedziela zwykła

20 lutego 2022 r.

1.Od jutra do poniedzi­ałku 28 lutego trwa zbiórka zużytego sprzętu elek­trycznego i elek­tron­icznego. Sprzęt proszę składać po prawej stronie dzwon­nicy od ulicy/​na trawie/.

2.Bóg zapłać za ofi­ary złożone na tacę na nasze sem­i­nar­ium. Za tydzień taca inwestycyjna.

3.Ksiądz Dziekan zaprasza do Sank­tu­ar­ium Matki Bożej Chełm­skiej na NOC MOD­L­ITWY O POKÓJ I BŁO­GOSŁAW­IEŃSTWO DLA POL­SKI I ŚWIATA. Początek mod­l­itwy w sobotę 26 lutego o godz. 20.30, a zakończe­nie o godz. 4.00.

4. Powoli staje się trady­cją, że czas przy­go­towa­nia do świąt Nar­o­dzenia Pańskiego czy Zmartwych­w­sta­nia w naszej parafii naz­nac­zony jest gor­li­wszą mod­l­itwą. W przyszłą środę rozpoczniemy Wielki Post. Serdecznie zapraszam jak najwięk­szą liczbę osób do włączenia się w 40 dniowe przy­go­towanie. Udział w tej mod­l­itwie będzie pole­gał na odmówie­niu każdego dnia przez 40 dni – od środy popiel­cowej do Wielkiego Czwartku - jed­nego Zdrowaś Maryjo. Zachę­cam do włączenia się w to mod­litewne dzieło i starszych i młod­szych. Już dzisiaj i w przyszłą niedzielę zapraszam o zgłasza­nia się do tego dzieła. /​można też telefonicznie/.

5.Do naby­cia prasa katolicka.

6.Komunikat Arcy­biskupa Lubel­skiego o mod­l­itwę o pokój na Ukrainie.

7.Komunikat Policji o ostrożność przed oszustami.