XXV Niedziela zwykła

19 wrześ­nia 2021 r.

1.Dzisiaj Uroczys­tości Odpus­towe w Żmudzi, msza św. o godz. 12.00, a za tydzień o godz. 12.30 w Kamie­niu ku czci św. Michała Archanioła.

2.Zostały przeprowad­zone blacharskie prace napraw­cze na koś­ciele i dzwon­nicy, a na ple­banii zostały wymienione rynny zniszc­zone jeszcze poprzed­niej zimy przez spada­jący z dachu lód.

3.Bóg zapłać za ofi­ary złożone dzisiaj na tacę. Za tydzień taca na nasze sem­i­nar­ium duchowne.

4.25 wrześ­nia, w sobotę o godz. 11.00 w Archikat­e­drze nastąpi uroczyste otwar­cie III Syn­odu Archi­diecezji Lubel­skiej. Wydarze­nie to będzie jed­nocześnie dziękczynie­niem za beat­y­fikację Biskupa Lubel­skiego Kar­dy­nała Ste­fana Wyszyńskiego oraz Matki Elż­bi­ety Cza­ck­iej. W Eucharys­tii wezmą udział członkowie syn­odu oraz przed­staw­iciele wszys­t­kich parafii w osobach Księży Pro­boszczów i po jed­nym reprezen­tan­cie parafi­al­nego zespołu syn­odal­nego. Wszys­t­kich prosimy o sys­tem­aty­czną mod­l­itwę w intencji syn­odu oraz zapraszamy do uczest­nictwa w trans­misji Mszy świętej za pomocą mediów elektronicznych.

5.Do naby­cia prasa katolicka.

6.Niech Boże bło­gosław­ieństwo pomoże nam w dobrym przeży­ciu całego tygodnia.